Kraupi nelaimė ištiko panevėžiečių šeimą. Vakar apie vidurdienį pro Ramygalos g. 37-ojo namo ketvirto aukšto buto virtuvės langą iškrito pusantrų metukų berniukas.
Po tragiško įvykio mažylis išgyveno, tačiau jo sveikatos būklė kol kas sunki. Vaikutis gydomas Panevėžio apskrities ligoninės reanimacijoje.
Nelaimė įvyko maždaug 30 minučių po vidurdienio. Įvykio liudininku tapęs šalia namo statybvietėje dirbęs Panevėžio statybos tresto bendrovės darbuotojas Ramūnas Mikalauskas „Sekundei“ pasakojo mažylį išvydęs jau ant žemės.
„Tuo metu pietavau, kai išgirdau garsų, bet duslų dunkstelėjimą. Atsisukau ir pamačiau, kad šalia esančio medžio šakos sulingavo.
Pagalvojau, kad kažkas pro langą ką nors mėto, bet nieko nebuvo, o kūnelį užstojo betoninė sienelė“, – teigė vos už kelių metrų nuo nelaimės vietos buvęs vyriškis.
Kad atsitiko kažkas kraupaus, statybininkas tvirtino supratęs tik išgirdęs moters šauksmą – pro langą žemyn žvelgianti mažylio mama šaukė sūnaus vardą.
Plačiau skaitykite gegužės 22 d. „Sekundėje“.
Justė BRIEDYTĖ
G.Lukoševičiaus nuotr. Nelaimės liudininku tapęs statybininkas R.Mikalauskas išgirdo duslų garsą ir pamatė prie iškritusio vaikučio atskubančią šoko ištiktą jo motiną.






