Apmaudi „7Bet-Lietkabelio“ nesėkmė prieš Ukrainos klubą (foto galerija)

Po šventinės pertraukos į Panevėžį grįžo tarptautinės rungtynės. Trečiadienį Europos taurės susitikime Panevėžio„7Bet-Lietkabelis“ (4/6) namuose priėmė Slobožanskės „Prometey“ (6/4) klubą iš Ukrainos. Atkaklią dvikovą galiausiai Panevėžio klubas pralaimėjo – 72:80 (24:12, 10:21, 17:22, 21:25).

Šiame susitikime šeimininkams negalėjo padėti Željko Šakičius ir Paulius Murauskas.

Panevėžio ekipa sėkmingai pradėjo susitikimą ir po Jamelo Morriso taiklaus tritaškio pirmavo rezultatu 13:4. „7Bet-Lietkabelio“ galingą žaidimą pirmajame ketvirtyje vainikavo Manto Rubštavičiaus tritaškis, po kurio šeimininkų persvara buvo dviguba – 24:12.

Tuo tarpu „Prometey“ antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 7:0 ir ekipas jau skyrė tik 5 taškai (24:19). Toliau tęsėsi atkakli kova, ir besibaigiant ketvirčiui svečiams pavyko dar labiau priartėti – Gianas Clavellas pataikė tritaškį su Gyorgy Golomano pražanga, o pirmąją rungtynių dalį Aukštaitijos klubas laimėjo minimalia persvara (34:33).

Ukrainos ekipa po pertraukos startavo spurtu 8:2, tad „7Bet-Lietkabelis“ jau buvo priverstas vytis varžovus (36:41). Visą trečiąjį kėlinį „Prometey“ kontroliavo situaciją, tik jo pabaigoje panevėžiečiai priartėjo iki 4 taškų – 51:55.

Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje po galingo Beno Griciūno dėjimo dar labiau sumažino deficitą – 56:58. Galiausiai Stefanas Peno po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą panevėžiečių naudai (62:61). Žūtbūtinė kova tęsėsi toliau. Netrukus B. Griciūnas pasižymėjo dvitaškiu su pražanga, tačiau pastarosios nerealizavo (69:70). Vis dėlto, „Prometey“ klubas lemiamu metu buvo tikslesnis.

„7Bet-Lietkabelis“: Jamelas Morrisas 15, Gyorgy Golomanas (10 atk. kam.) 13, Benas Griciūnas 12.

„Prometey“: Calebas Agada ir Gianas Clavellas po 19.