Imitavo vagystę

Panevėžio pareigūnai penktadienį atskleidė
imituotos automobilio vagystės atvejį, kai savininkas tikėjosi pasipelnyti iš
draudimo bendrovės.

Panevėžio miesto vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Regina Bučinskienė „Sekundę“ informavo, kad tokį pasipelnymo būdą sumąstė šiaulietis keturiasdešimt devynerių metų J.G. Gegužės 5-ąją vyriškis su drauge 2002 metų automobiliu „Audi A6“ atvyko į prekybos ir pramogų centrą „Babilonas“.

Anot R.Bučinskienės, aikštelėje paliktas brangus automobilis buvo apdraustas nemaža pinigų suma, todėl vagystę imitavęs šiaulietis tikėjosi gauti apie penkiasdešimt tūkstančių litų draudimo išmoką.

Į policiją vyriškis kreipėsi pavakarę ir pranešė, kad „Audi A6“ pavogtas, tačiau policijos pareigūnai, padedami draudimo bendrovės, netruko išaiškinti apgaulę. Pasak R.Bučinskienės, šiaulietis tapo įtariamuoju – jam pareikšti kaltinimai dėl sukčiavimo stambiu mastu, už tai gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Panevėžio miesto vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Autotransporto priemonių grobimo tyrimo skyriaus duomenimis, pareigūnams tokia byla šiemet – ne pirmoji.

Kaip teigė R.Bučinskienė, ikiteisminis tyrimas atliekamas dar vienoje byloje – sukčiavimu įtariamas pasvalietis.


Justė BRIEDYTĖ

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto