„Nuavė“ automobilį
Penktadienio rytą vienos bendrovės vadybininkas V.G., gyvenantis Ukmergės gatvėje, priėjęs prie namo kieme stovėjusio bendrovei priklausančio automobilio „Opel Astra“, pastebėjo, kad pavogti visi keturi ratai su žieminėmis padangomis „Continental Viking Cont“. Nuostolis nustatomas.
Ankstų sekmadienio rytą Statybininkų gatvėje gyvenantis E.Š. (gim. 1972 m.) priėjęs prie namo kieme nesaugomoje aikštelėje stovėjusio automobilio „VW Passat“ pastebėjo, kad išdaužtas dešinės pusės priekinių durelių stiklas. Iš automobilio salono pavogta automagnetola „Pioneer DEN-P3630 MP“, kuri buvo be priekinio valdymo skydelio. Pareiškėjas nuostolį įvertino 800 litų.
Sukėlė gaisrą
Penktadienio vakare Dainavos gatvės 9-ojo namo laiptinėje neblaivus jaunuolis spardė vieno buto duris, kažką keikė necenzūriniais žodžiais, o galop padegė durų skambutį ir kilimėlį. Policijos patruliai pagal Baudžiamojo proceso kodekso 140 straipsnį sulaikė nuolatinės gyvenamosios vietos neturintį M.S. (gim. 1987 m.). Jam nustatytas 1,62 promilės girtumas.
Penktadienio vakare 1972 metais gimusi S.S., sugrįžusi į namus Velžio kelyje, rado išlaužtą lango rėmą, o viduje suverstus daiktus. Iš buto buvo pavogtas kompiuterio sisteminis įrenginys, monitorius LG, skaitmeninis fotoaparatas „Sony“, sūnaus pasas. Pareiškėja padarytą žalą įvertino 2350 litų.
Šeštadienį apie 2.45 valandą grįžusi į namus L.R., gyvenanti Liepų alėjoje, pastebėjo bute degančią šviesą. Apžiūrėjusi butą moteris rado išdaužtą įstiklinto balkono lango stiklą ir atidarytas balkono duris bei viduje suverstus daiktus. Iš buto pavogta skaitmeninė vaizdo kamera „Panasonic“, auksiniai papuošalai. Nuostolis – 1810 litų. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas D.B. (gim. 1983 m.), gyvenantis Vilties gatvėje, sulaikytas.
Sulaikytas telefoninis
sukčius
Panevėžio miesto vyriausiajame policijos komisariate užregistruotas vieno šalies banko Vindikacijos departamento direktoriaus pavaduotojo V.K. pranešimas, kad spalio 26 dieną banko klientų aptarnavimo padalinyje Panevėžyje vyras ir moteris atliko keletą piniginių operacijų ir, darbuotojai nepastebėjus, dalį pinigų pasisavino. Perskaičiavus kasoje esančius pinigus rastas 1600 litų trūkumas.
„Aukštaitijos langų“ bendrovės direktorė A.D., gimusi 1964 metais, policijai pranešė, kad spalio 20 dieną neaiškiomis aplinkybėmis buvo prarastas mobiliojo ryšio telefonas „Nokia 3310“. Vėliau išsiaiškinta, kad juo buvo neteisėtai pasinaudota ir pokalbių suma siekė 1062 litus.
Moterys pašėliojo
Šeštadienį vakare Molainų gatvėje esančiame klube „Naktinis Tbilisis“ nusprendė pašėlti dvi gana solidžios moterys. Policijai klubo barmenė F.P. (gimusi 1986 metais) pranešė, kad viešoje vietoje dvi moterys elgėsi labai įžūliai. Jos elgėsi nepagarbiai su aplinkiniais, necenzūriniais žodžiais išplūdo pareiškėją bei kitus darbuotojus, o viena iš jų net metė į sieną peleninę ir ją sudaužė. Nuostolis tikslinamas. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamos B.A. (gimusi 1952 metais) ir gerokai jaunesnė A.K. (gimusi 1980 metais) sulaikytos. Abi triukšmadarės gyvena Molainių gatvėje.
Apsirūpino ratais ir
degalais
Apie vidurnaktį „Konica Minolta Baltika“ inžinierius V.P.R., gyvenantis Molainių gatvėje, tik iš policijos pareigūnų sužinojo, kad išplėštos jam priklausančio garažo, esančio Ramygalos gatvėje, durys. Nuvykęs į vietą vyriškis pastebėjo, kad iš garažo pavogti keturi automobilio „Subaru“ ratai su lieto metalo ratlankiais, kurių vertė 800 litų. Iš garaže stovėjusio automobilio „Opel Combo“, išdaužus galinių durelių stiklą, pavogta dėžė su įvairiomis kopijavimo aparatų detalėmis. Minėtas automobilis ir detalės priklauso „Konica Minolta Baltika“ bendrovei. Jai padarytas nuostolis tikslinamas.







