Panevėžietei – PAREX banko ir VISA staigmena

Rasai prizas buvo didžiulė staigmena: sužinojusi, kad
tapo laimėtoja, ji ilgai tuo negalėjo patikėti. Vadybininke dirbanti moteris
tvirtina, kad net nežinojo apie vykstančią akciją ir galimus laimėjimus. VISA
akcijos sąlygos buvo labai paprastos – tereikėjo VISA kortele susimokėti už
prekes ar paslaugas, o tai ji daro nuolat. Laimėtojas buvo atrinktas atsitiktinės kompiuterinės atrankos būdu.

Moteris dažnai dalyvauja įvairiose akcijose ir bando laimę loterijose, yra laimėjusi įvairių prizų, bet šis – didžiausias ir labiausiai nudžiuginęs.

R.Šiaulienė įsitikinusi, kad geras kino filmas – tai puikus pasirinkimas, norintiems smagiai ir nenuobodžiai praleisti vakarą. Šiaulių šeimoje ypač mėgstami veiksmo filmai, nuotykių dramos ir komedijos. Rasai ne itin patinka melodramos ar romantinės komedijos, ji mieliau rinktųsi filmą apie katastrofas, todėl nekantrauja pažiūrėti savo mėgstamą “Viesulą” ir pasimėgauti gerais, kokybiškais vaizdo ir garso efektais.

“Man labai smagu, kad filmus galėsime žiūrėti patogioje ir jaukioje namų aplinkoje, nes su visa šeima išsiruošti į kino teatrą ne visada būna paprasta. Taip pat labai domimės sportu, vyras nepraleidžia jokių svarbių krepšinio ar futbolo rungtynių, o mūsų bendra aistra – “Formulė-1”. Namų kino sistema padės stebėti kiekvieną varžybų momentą ir leis pajusti rungtynių malonumą. Manau, kad daug vakarų praleisime ir stebėdami 2006-ųjų Turino žiemos olimpines žaidynes. Turėdami tokią dovaną galėsime sukurti savo šeimos tradicijas: savaitgaliais žiūrėsime juostas, skirtas šeimai, o vieną vakarą per savaitę rengsime rimtų autorinių filmų peržiūrą. Būtinai į kino filmų seansus pasikviesime ir savo draugus”, – džiugiai svarstė moteris.

Valdas Savickas, PAREX banko Panevėžio filialo valdytojas, pasveikinęs laimėtoją, pažymėjo, kad atsiskaitymas už prekes ar paslaugas naudojant kortelę tampa vis populiaresnis – mokėjimo kortelės pamažu keičia grynuosius pinigus.

 Lina Plėštytė

A.Repšio nuotr. Valdas Savickas, PAREX banko Panevėžio filialo valdytojas, pasveikinęs laimėtoją.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto