Nuotraukose – kitoks Panevėžys

Prieš pat Kalėdas du žymūs Panevėžio fotomenininkai – Marija Čičirkienė ir Algimantas Aleksandravičius – išleido naujausius savo darbus – fotografijų albumus “Vieškelio motyvas” ir “Veidrodžio pusė”. Fotografijos galerijoje vykusiame pristatyme dalyvavo fotografijos ekspertai ir šio meno gerbėjai ne tik iš mūsų miesto, bet ir iš Vilniaus, Kauno.

Abu albumus žurnale “Literatūra ir menas” analizavę fotografijos kritikai Stanislovas Žvirgždas ir Skirmantas Valiulis sakė, kad toks Panevėžio fotomenininkų produktyvumas jiems sudaręs rūpesčių. “Anksčiau panevėžiečiai išleisdavo po vieną tokią knygą per metus, dabar – dvi iš karto. Turėjome parašyti vieną bendrą recenziją, o sunkiausia buvo sugalvoti pavadinimą”, – kalbėjo S.Žvirgždas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos atsakingasis sekretorius.

Plačiau skaitykite gruodžio 28 d. “Sekundėje”.

Evija Lipartė
tel. (8-655) 04728, evija@sekunde.com

A.Repšio nuotr. M.Čičirkienės ir A.Aleksandravičiaus fotoalbumuose juodai baltose nuotraukose neįprastai pavaizduotas Panevėžys ir žymūs jo aktoriai.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto