Welcome to Sekunde.lt   Click to listen highlighted text! Welcome to Sekunde.lt

Pasikeitė trys Panevėžio statybos tresto valdybos nariai

Pasikeitė trys vienos didžiausių Lietuvoje statybos bendrovių Panevėžio statybos tresto (PST) valdybos nariai.

Vakar vykusiame PST akcininkų susirinkime atšaukus du valdybos narius, naujais nariais buvo išrinkti Remigijus Juodviršis ir Vilius Gražys, atstovaujantys didžiausiai akcininkei – bendrovei “Panevėžio keliai” bei Jonas Pilkauskas, atstovaujantis Skandinavijos investicijų bankui “Evli Bank” ir jo klientams, pranešė PST. Šiuo metu PST valdyboje dar yra PST prezidentas Antanas Pavalkis, Gvidas Drobužas iš “Panevėžio kelių” ir Vygantas Sliesoraitis. Pastarasis yra ir valdybos pirmininkas.

2005 metų sausio 27 dieną už 13,628 mln. litų 33,34 proc. PST akcijų įsigijo Estijos “Suprema Securities”. “Evli Bank” vasario 1 dieną valdė 10,15 proc. PST akcijų, “Suprema Securities” dabar turi 8,4 proc., “Evli Baltic Equity” – 8,42 proc. PST akcijų ir balsų. Suomijos “Evli Bank” grupė, Lietuvoje valdanti finansų maklerio įmonę “Suprema”, jau kreipėsi į Konkurencijos tarybą dėl leidimo įsigyti iki 40 proc. PST akcijų.

“Panevėžio keliai” valdo 49,8 proc. PST įstatinio kapitalo. PST pernai, negalutiniais duomenimis, pasiekė 160 mln. litų apyvartą, arba 17 proc. didesnę nei 2003 metais (136,4 mln. litų). Įmonė 2004 metais gauto pelno dar nėra paskelbusi. 2003 metais PST uždirbo 780 tūkst. litų audituoto grynojo pelno.

ELTA

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Click to listen highlighted text!