Trigubai išplėstas Medicinos diagnostikos centras siūlys naujų paslaugų

Net tris kartus – nuo 1500 iki 4500 kvadratinių metrų – padidėjusiame sostinės Medicinos diagnostikos centre pavasarį pradės veikti nedidelė moderni dienos chirurgijos ligoninė, vaistinė, konferencijų salė.

Greta esamo klinikos pastato V. Grybo gatvėje jau baigtas statyti naujas šešių aukštų priestatas.

Jame modernia aparatūra bus atliekamos akių kataraktos operacijos, galingu magnetinio rezonanso aparatu tiriama širdis, galvos ir nugaros smegenys, sąnariai bei daugelis kitų žmogaus organų.

Po rekonstrukcijos klinikoje taip pat bus teikiamos naujos fizioterapijos paslaugos, o Dienos chirurgijos centre – atliekamos endoskopinės operacijos, po kurių pacientai jau tą pačią ar kitą dieną galės grįžti namo.

Ligoniams, pageidaujantiems užsitikrinti profesionalią medicininę pagalbą ir priežiūrą visą parą, bus sudarytos galimybės prižiūrint gydytojams praleisti naktį jaukiose palatose.

Pagal architekto Rimo Anusevičiaus projektą pastatyto priestato įrengimas kainavo apie 9 mln. litų, o medicininė įranga – dar apie 5 mln. litų.

Projektuojant naująjį pastatą buvo atsižvelgiama į Jungtinių Amerikos Valstijų, Europos šalių medicininių pastatų statybos ir įrengimo tradicijas bei ateities perspektyvas.

ELTA

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto