Jaunieji Panevėžio orientacininkai – vicečempionai

Savaitgalį Klaipėdos apylinkėse vyko Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynių orientavimosi sporto varžybos. Panevėžio miesto komandą atstovavo Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro orientacininkai.

Pirmą dieną vykusiose trijų etapų estafečių varžybose panevėžiečiai iškovojo vicečempionų titulus. Komandoje startavo Gytis Dauknys, Domantas Balčiūnas ir Adomas Repšys.

Antrą varžybų dieną 4,2 km ir 15 KP trasoje iš merginų geriausiai pasirodė Malvina Girinskytė užėmusi šeštą vietą. Vaikinams (jauniams) sekėsi geriau. Bronzos medalį 4,7 km 17 KP trasoje iškovojo D. Balčiūnas, o Adomas Repšys buvo ketvirtas. Paskutinę varžybų dieną sportininkai varžėsi sprinto trasoje miesto parke. Geriausiai sekėsi D. Balčiūnui, kuris, pralaimėjęs 50 sek., užėmė šeštą vietą.

Šį savaitgalį orientacininkai rinksis į Alytų, kur vyks baigiamosios šio sezono Lietuvos taurės varžybos.

Sportininkus varžybos ruošė Vilma Rudzenskaitė ir Algirdas Šalkauskas.