Site icon sekunde.lt

„Žalgiris“ užtikrintai pradėjo LKL pusfinalį

Pirmąją pergalę LKL pirmenybių pusfinalyje iškovojo Kauno „Žalgiris“, 83:54 (24:13, 27:12, 17:10, 15:19) įveikė puolime strigusį Klaipėdos „Neptūną“.

2017-05-13, LKL čempionato pusfinalyje susitiko Kauno „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. 2017 m. Gegužės 13 d.

Pirmąją pergalę LKL pirmenybių pusfinalyje iškovojo Kauno „Žalgiris“. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose be didesnės intrigos 83:54 (24:13, 27:12, 17:10, 15:19) įveikė puolime strigusį Klaipėdos „Neptūną“.

Artimiausios šios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 16 dieną, 18:00 valandą, Klaipėdoje.

Startas. Mačas prasidėjo gana tolygia kova (9:8), tačiau per likusias penkias minutes kauniečiai spurtavo 15:5 ir susikrovė dviženklę persvarą (24:13).

Nutolo. Vos įpusėjus antrajam ketvirčiui „Žalgiris“ jau turėjo daugiau nei dvidešimtis taškų pranašumą (38:17). Po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė 26 taškai (51:25).

Atkovoti kamuoliai. Pirmoje rungtynių dalyje „Žalgiris“ atkovojo beveik dvigubai daugiau kamuolių – 19 atk. kam. prieš 10 atk. kam.

Rezultatyvūs perdavimai. Kauniečiai per pirmąsias dvidešimt minučių taip pat pagirtinai dalinosi ir kamuoliu – atliko 5 daugiau rezultatyvių perdavimų (11 rez. perd. prieš 6 rez. perd.).

Atsarginiai. Nuo suolelio pakilę „Žalgirio“ atsarginiai žaidėjai pelnė beveik pusę visų komandos taškų – 24 taškai iš 51 bendrai surinkto taško.

Persvara. Su lyg trečiojo ketvirčio viduriu laikinosios sostinės krepšininkai pirmą kartą rungtynėse susikrovė jau 30 taškų persvarą (59:29). Prieš paskutiniąsias dešimt minučių „Neptūnas“ turėjo 33 taškų deficitą (68:35).

Formalumas. Paskutinysis kėlinys tebuvo formalumas – jam įpusėjus ekipas skyrė 28 taškai (76:48). Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes Š. Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą (81:54), o per likusį laiką jo auklėtiniai išsaugojo pranašumą ir šventė pirmąją pergalę pusfinalyje (83:54).

Žalgiris“: L. Lekavičius 17 tšk., B. Motumas 14 tšk., E. Ulanovas 10 tšk., A. Lima (7 atk. kam.), P. Jankūnas (7 atk. kam.) ir A. Kavaliauskas po 7 tšk.

Neptūnas“: A. Šikšnius 12 tšk., C. Loftonas 9 tšk., M. Mažeika 8 tšk., V. Šarakauskas 6 tšk., L. Beliauskas 5 tšk.