Site icon sekunde.lt

„Lietkabelis“ triumfavo Prienuose

Šįvakar Panevėžio „Lietkabelis“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate iškovojo devintąją pergalę. Panevėžiečiai išvykoje rezultatu 92:70 (26:15, 19:20, 25:22, 22:13) įveikė Prienų „CBet“.

Šios dvi ekipos prieš tris dienas Prienuose taip pat LKL čempionato rungtynes, kurias „Lietkabelis“ kiek netikėtai pralaimėjo rezultatu 78:93.

Šįvakar trenerio Nenado Čanako auklėtiniai sėkmingai pradėjo susitikimą. Po to kai šeimininkų krepšį tiksliai atakavo Kyle`as Vinalesas ir Džordže Gagičius panevėžiečiai pirmavo 5:0. Šeimininkų vyriausiasis treneris Mantas Šernius iš karto paprašė minutės pertraukėlės, bet tai negelbėjo prieniškių. Svečiai dar labiau didino persvarą – 10:2.

Įpusėjus pirmajam mačo ketvirčiui panevėžiečiai pirmavo 5 taškų skirtumu – 16:11. Pakiliai rungtyniavę „Lietkabelio“ krepšininkai pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos pirmą kartą šiose rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą – 24:13. Tiksliai šeimininkų krepšį atakavę panevėžiečiai po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 26:15.

Antrajojo kėlinio pradžioje „CBet“ krepšininkams pavyko pristabdyti įsibėgėjusius panevėžiečius ir jų pranašumą sumažinti iki vienženklio – 30:21. Vėliau svečiai vėl įgijo dviženklę persvarą. Poilsio komandos išėjo „Lietkabeliui“ pirmaujant rezultatu 45:35.

Antrąją rungtynių pusę labai aktyviai pradėję prieniškiai sumažino savo atsilikimą. Panevėžiečių persvara ištirpo iki 5 taškų – 46:41. Tačiau tai buvo tik trumpas „CBet“ komandos spurtas. Po kelių akimirkų „Lietkabelis“ vėl pirmavo solidžiu skirtumu 58:45, o kiek vėliau – 68:51.

Po to, kai ketvirtajame susitikimo kėlinyje panevėžiečiai įgijo rekordinę 22 taškų persvarą (85:63), rungtynių laimėtojas abejonių jau niekam nekėlė. „Lietkabelis“ užtikrintai laimėjo susitikimą rezultatu 92:70 ir su kaupu atsirevanšavo „CBet“ už prieš tris dienas patirtą pralaimėjimą.

Lietkabelis”: Margiris Normantas 24, Gytis Masiulis 14, Marius Valinskas, Kyle`as Vinalesas ir Džordže Gagičius po 11.

Per 13 žaistų susitikimų panevėžiečiai pasiekė 9 pergales ir užima antrąją turnyro lentelės vietą.

Artimiausias LKL čempionato rungtynes „Lietkabelis“ žais sausio 13 dieną. Panevėžiečiai savo aikštėje susitiks su Utenos „Juventus“ krepšininkais.