Site icon sekunde.lt

Jaunučių trikovės pirmenybėse panevėžiečiai iškovojo trečiąją vietą

Praėjusią savaitę Šiauliuose vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių trikovės komandinės pirmenybės.

Iš kairės: J. Kasiulevičius, E. Cemnolonskytė, M. Berdešius. (PKKSC nuotr.)

Miestų grupėje panevėžiečiai, surinkę 105 taškus ir į priekį praleidę tik Vilniaus (191 tšk.) ir Kauno (186 tšk.) jaunuosius sportininkus, iškovojo 3-iąją vietą.

Sprinto rungtyje (30 m + 60 m + 200 m) mergaičių jaunučių grupėje Eivilė Cemnolonskytė (Panevėžio KKSC- PRSSG) surinko 2573 taškus ir pasipuošė aukso medaliu. Jos komandos draugė Vesta Ručenko šioje rungtyje surinko 2344 taškus ir užėmė 4-ąją vietą.

Sprinto rungtyje jaunučių gretose vicečempionu tapo Mindaugas Berdešius (PKKSC), surinkęs 1986 taškus. Bronzos medalį šioje rungtyje iškovojo Justinas Kasiulevičius (PKKSC– PRSSG) – 1962 taškai. Šiuos sportininkus varžyboms ruošė treneriai K. Sabalytė, E. Barisienė ir R. Jakubauskas.