Site icon sekunde.lt

Andoroje patirtas pralaimėjimas

Šįvakar Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Europos taurės turnyro rungtynes žaidė Andoroje su vietos „Morabanc“ ekipa. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 66:76 (19:15, 19:24, 14:19, 14:18).

Iki šio mačo abiejų komandų sąskaitoje buvo po vieną pergalę ir tris pralaimėjimus.

Nors pirmąjį tašką šiame susitikime baudos metimu pelnė „Lietkabelio“ žaidėjas Kyle`as Vinalesas, šeimininkai po kelių akimirkų jau buvo priekyje 4:1. Sužaidus pusę laiko pirmajame mačo ketvirtyje „Morabanc“ pirmavo rezultatu 13:8, o „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas paprašė minutės pertraukėlės. Po jos panevėžiečiai laimėjo atkarpą 9:0 ir įsiveržė į priekį 17:13. Po pirmojo kėlino panevėžiečiai turėjo 4 taškų persvarą – 19:15.

Antrajame ketvirtyje sužaidus dvi minutes rezultatas tapo lygus 23:23. Po to kelių taškų persvara vėl pirmavo panevėžiečiai. „Morabanc“ krepšininkai nebuvo linkę nusileisti ir greitai susigrąžino minimalų pranašumą 33:32. Aikštėje vyko lygi ir permaininga kova. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkų ekipai pirmaujant vos vienu tašku – 39:38.

Antrosios rungtynių pusės pradžia abiem komandoms nebuvo rezultatyvi. Ir šeimininkai, ir svečiai pakankamai gerai gynėsi, todėl krepšininkai sunkiai rinko taškus. Trečiojo kėlinio viduryje „Morabanc“ komanda pirmavo rezultatu 48:45. Svečių puolimas pradėjo strigti, o tuo pasinaudoję šeimininkai įgijo rekordinę persvarą – 56:47. Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui panevėžiečiai nuo savo varžovų atsiliko 6 taškais – 52:58.

Rungtynių laimėtojas sprendėsi paskutiniame mačo ketvirtyje. „Morabanc“ krepšininkai visą laiką pirmavo, bet jų pranašumas buvo vienženklis. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai pirma kartą šiame susitikime sugebėjo įgyti dviženklę persvarą – 70:59. „Morabanc“ komanda išlaikė įgytą pranašumą ir šiame susitikime šventė pelnytą pergalę rezultatu 76:66.

„Lietkabelis“: Kyle`as Vinalesas 18, Margiris Normantas 12, Marinas Maričius 11, Gytis Masiulis 8, Vytenis Lipkevičius 7.

Artimiausias Europos taurės turnyro rungtynes panevėžiečiai žais lapkričio 4 dieną išvykoje su Bolonijos „Virtus“. Šį penktadienį LKL čempionato susitikime „Lietkabelis“ namuose rungtyniaus su Alytaus „Dzūkija“. Rungtynės „Cido“ arenoje prasidės 18 valandą 15 minučių.