Panevėžyje vyko tradiciniai Maldos pusryčiai

Panevėžio mero Ryčio Račkausko iniciatyva jau aštuntą kartą surengti Maldos pusryčiai. Į juos pakviesti dvasininkai, religinių bendruomenių atstovai, politikai, kariškiai, nevyriausybinių organizacijų, policijos, švietimo, sveikatos, bendruomenių atstovai. „Malonu sveikinti Jus tradiciniuose Maldos pusryčiuose. Šiandien kalbėsime apie tiesą. Žmogus yra laisvas rinktis – suprasti ir priimti tiesą ar ją neigti. Kartais tiesa gali būti sunki, kartais … Tęskite Panevėžyje vyko tradiciniai Maldos pusryčiai skaitymą