HOROSKOPAS birželio 1-ajai, trečiadieniui

HOROSKOPAS birželio 1-ajai, trečiadieniui

AVINAS

Šiandien labai emocionaliai ir jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį ar nesusipratimą. Apsiginkluokite kantrybe ir ramiai spręskite iškilusias problemas. Atsargiai elkitės su technika, ugnimi, saugokite savo ir kitų nuosavybę.

JAUTIS

Diena turėtų būti intensyvi, jeigu darbas susijęs su žiniasklaidos veikla, komunikacija, mokslu, logistika. Jei įmanoma, savo pareigas iki galo atlikite patys, o ne nustumkite kitiems. Tausokite sveikatą, saugokitės sukčių.

DVYNIAI

Šiandien dalis gerų norų gali pavirsti tuščiomis kalbomis bei nieko vertais pažadais. Šiek tiek daugiau vidinės kontrolės ir racionalumo jums tikrai nepakenktų. Nepatingėkite papildomai užsidirbti, jeigu turėsite tokią progą.

VĖŽYS

Pokalbiai ir gaunama informacija kels prieštaringas emocijas: pasitenkinimą keis susirūpinimas, susierzinimas. Saugokitės agresijos, traumų, ypač vakare. Atsargiai elkitės su technika, ugnimi.

LIŪTAS

Būsite linkę idealizuoti dėmesio nevertus dalykus ir tuo pačiu visur matyti slaptus priešus. Neieškokite tariamų kliūčių ir sąmokslo teorijų. Tai tik apsunkins jūsų gyvenimą. Rūpinkitės sveikata, mityba. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ

Būsite nusiteikę bendrauti, diskutuoti, bet nebūtinai turėsite konkrečią savo nuomonę ir aiškią poziciją. Galite susipainioti pateikiamose versijose dėl įtarimų keliančio reikalo, įvykio ar kt.

SVARSTYKLĖS

Įtampa vis augs, jei savo siekius stengsitės įgyvendinti bet kokiomis priemonėmis, manydami, kad tikslas viską pateisina. Vertėtų labiau kontroliuoti savo kalbą, stebėti kitų reakcijas ir nekurstyti konfliktinių situacijų.

SKORPIONAS

Norėsis įdomiai ir turiningai leisti laiką, tačiau jūsų galimybės bus ribotos. Galbūt atsiras nenumatytų kliūčių. Verčiau aklai nesižavėkite keistais nepažįstamų žmonių pasiūlymais. Saugokite sveikatą.

ŠAULYS

Regis, neišvengsite kalbų apie krizes, sunkumus. Emocinių išgyvenimų gali sukelti seksualinės, psichologinės, finansinės problemos. Galbūt jausitės nusivylę, tačiau daug kas priklauso nuo jūsų požiūrio ir elgesio.

OŽIARAGIS

Pasižymėsite užsispyrimu, gynybiškumu. Savo nusistatymo nekeisite tuo labiau, kuo didesnį spaudimą jums darys aplinkiniai. Koneveikdami oponentus, problemų neišspręsite. Pasisaugokite traumų, ugnies.

VANDENIS

Nuo darbų, pareigų šiandien pailsėsite tik tuo atveju, jeigu sunegaluosite ir aplinkiniai perims dalį naštos. Galbūt teks pasinervinti dėl gedimų, techninių kliūčių. Reikėtų nevengti pasitikrinti sveikatos.

ŽUVYS

Regis, jums nestigs aistros, kūrybingumo, humoro jausmo. Visgi galimi nusivylimai dėl dominančio asmens reakcijos į jūsų žodžius ar siurprizus. Daugiau dėmesio skirkite vaikams, saugokite juos nuo pavojų.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų