T. ŠIAUDINIO nuotr.

Žvejas galės švęsti antrąjį gimtadienį

Žvejas galės švęsti antrąjį gimtadienį

Nors oro sąlygos jau nebepalankios poledinei žūklei, žvejai nepaiso perspėjimų apie pavojingą ledą ir vis dar rizikuoja.

Šeštadienį Panevėžio rajono Pažibų tvenkinyje tokiam drąsuoliui žvejyba vos nesibaigė nelaime. Pavojingoje vietoje ant ledo meškeriojęs maždaug 50 metų vyras įlūžo.

Bendruoju pagalbos telefonu gavus pranešimą, apie 9 val. į nelaimės vietą skubėjo Naujamiesčio ugniagesių komanda ir Panevėžio 2-os komandos narų automobilis.

Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus vyresnysis specialistas Raimondas Imbrasas informavo, kad, kol atvyko ugniagesiai gelbėtojai, nelaimėlį gelbėjo šalia gyvenantis vyras. Naudodamasis kopėčiomis ir virve, žmogus prišliaužė prie skęstančiojo ir, kol atvyko pirmieji gelbėtojai, nelaimėlis laikėsi už kopėčių.

Ugniagesiai gelbėtojai ištraukė žveją ir perdavė greitosios medicinos pagalbos medikams. Žmogus buvo stipriai sušalęs.

Narai, panaudoję gelbėjimo roges, nuo ledo surinko žvejo įrangą.

Vyras įlūžo už maždaug 25 metrų nuo kranto, iš kurio buvo atėjęs. Vyras, matyt, jautėsi drąsiai, mat toje tvenkinio pusėje ledo dar yra iki pat kranto. Tačiau priešingoje, įlūžimo vietai artimesnėje, pakrantėje ledo jau nebelikę gerus 5 metrus nuo kranto.

Šią savaitę tai jau ne pirmas sykis, kai gelbėtojams tenka traukti iš vandens mėgėjus pavaikščioti plonu ledu.

Penktadienį apie pusiaudienį žmogus buvo įlūžęs ant „Ekrano“ marių – nelaimėn pakliuvęs vyras pastebėtas 30–40 metrų nuo vandens telkinio kranto.

Gelbėtojų ištrauktas skęstantysis sąmonės dar nebuvo praradęs, tačiau jo kūno temperatūra jau buvo nukritusi. Vyras greitosios pagalbos automobiliu išvežtas į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Manoma, kad žmogus norėjo pasitrumpinti kelią – pereiti marias ledu.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų