Žiūrim, ką turim

Žiūrim, ką turim

Rinkėjo įspūdžiai. Iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų liko savaitė. Kandidatai aiškūs, lyderiai irgi. Žiniasklaidoje kaip realiausi įvardijami trys kandidatai.

Pažiūrėkim, ką turim.

Pradėkime nuo damos. Indiana Grigienė. Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė. Nežinoma panevėžiečiams nei savo darbais miestui, nei pozicijomis svarbiausiais miesto klausimais. Ar norėtume pirkti katę maiše? Pa-svarstykime.

Pirma, kandidatė gyvena rajone, o ne mieste, tik gyvenamąją vietą prieš rinkimus deklaravo Panevėžyje, motinos bute. Ji pati sako, kad viskas pagal įstatymus, o be to, tie įstatymai jai nepatinka – pasenę, neatitinka realijų, reikia keist. O ir šiaip, sako kandidatė, daug kas taip daro.

Na, gal įstatymai ir pasenę. Gal ir reikia keist. Bet, kol nepakeisti, laikytis vis tiek reiktų. Ypač žmogui, kur reikia ir kur nereikia cituojančiam popiežių ir teigiančiam, kad politikoje galioja „aukštesni moralės standartai“.

Negana to, kandidatė yra baigusi technikumą. Taigi jos išsilavinimas – specialusis vidurinis. Bet ji mano kitaip. Tiksliau, ir vėl mano, kaip jai patogiau. Vieną kartą ji viešai deklaruoja turinti aukštąjį išsilavinimą. Kitą kartą jau yra neapsisprendusi ir išvis nenurodo, koks jis. Sutriko? Nežinojo? Norėjo suklaidinti? Galvokite, kaip norite, bet skaidrumu net nekvepia.

Dar kandidatė ir visas jos skyrius visokeriopai demonstruoja nepakantumą politikams, turintiems reikalų su teisėsauga. Pagirtina. Bet kodėl jų sąraše trečiasis įrašytas jau ilgus metus reikalų su teisėsauga turintis ir vis dar teisiamas Vitalijus Satkevičius? Dvejopi standartai?

O ką jau kalbėti apie kandidatės teiginius, kad ji esą sukūrė verslą. Ar tikrai? Visi suprantame, kad turtingo dėdės pinigais pastatytas verslas nėra tas pats, kas savo paties sukurtas.

Kiek dar melo kandidatės anketoje? Kad ir dėl nurodytų užsienio kalbų mokėjimo?

Ar, stojusi prie miesto vairo, ji sugebėtų atsikratyti Rasos Juknevičienės statytinės statuso? Ar ir toliau būtų vedžiojama už rankos dėdžių ir tetų iš konservatorių viršūnėlės? Klausimų daugiau nei atsakymų.

Trumpiau tariant, sakyti, kaip svarbu būti sąžiningam ir iš tiesų tokiam būti – pakankamai skirtingi dalykai. Tik šiai kandidatei, panašu, tai sunku suprast.

Povilas Urbšys. Daugiau nei pusantros kadencijos dirbantis Seime, savo kalbomis prikišamai deklaruojantis skaidrumą, bendruomeniškumo svarbą ir didelę meilę savo kraujo grupei – Panevėžiui (kas tai, sunku pasakyt, bet jis taip sako).

Atrodo, daugiau nei šešeri metai Seime ne toks jau trumpas laikas priimti ar bent jau inicijuoti Panevėžiui ir panevėžiečiams svarbius sprendimus. Ar pamenate tokių? Nes aš pamenu tik bandymą užsidirbti dividendų iš Gretos Kildišienės istorijos, pamenu, kaip besilaukiančiai Seimo narei aiškino, apie ką ji gali ir apie ką negali kalbėti, pamenu amžiną karą su visais ir prieš visus.

Dar vienas pavyzdys. Visi žinome, kaip Panevėžiui svarbu pritraukti kvalifikuotų specialistų, nes mieste jų trūksta. Deja, Panevėžys eliminuotas iš jaunoms šeimoms remiamų vietovių pirmam būstui įsigyti sąrašo. Miesto Savivaldybė kreipėsi tiek į ministeriją, tiek į Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetą. Iš ministerijos gavo eilinį atsirašymą, iš komiteto Savivaldybė negavo jokio atsakymo. O štai P. Urbšys ne taip seniai buvo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininku. Dabar yra šio komiteto narys. Ką jis padarė, kad tokia situacija pasikeistų? Nieko.

O ką jis apskritai padarė? Ką jis padarė siūlydamas įstatymų pakeitimus, kad savivaldybės galėtų efektyviai kovoti su apleistų namų savininkais? Nieko. O biokuro katilinių reikalai, dėl kurių mūsų Seimo narys taip veidmainiškai laužė ietis ir ieškojo kaltų? Užuot priešinę žmones, ėmėsi savo tiesioginio darbo inicijuoti įstatymų pakeitimus? Nieko panašaus! Žodžiu, nelabai yra kuo pasidžiaugti.

Bet kad bando sau priskirti mieste vykstančius darbus – faktas. Skleidžiamos kalbos, kad jei ne jis, nebūtų pakeisti mokyklų langai, nebūtų sutvarkytos gatvės. Beklausant panašu, kad ir rytojus be jo neateitų.

Prieš dvejus metus vykusiuose rinkimuose į Seimą puikavosi artima bičiulyste su R. Karbauskiu ir S. Skverneliu ir panevėžiečius įtikinėjo, kad tai geriausias pasirinkimas. Pompastiškais pareiškimais prisiėmė atsakomybę ir… net neįpusėjus kadencijai jų frakciją triukšmingai paliko. O tada, užmiršęs ir tai, kad miesto gyventojai jį delegavo būtent į Seimą, eilinį kartą pragydo apie naują asmeninę atsakomybę.

Tik šįkart atsakomybei pademonstruoti reikalingos mero regalijos. Kur garantija, kad, sakykim, netyčia P. Urbšį išrinkus, praėjus metams kitiems, darbams nesisekant, vėl su visais susipykęs, jis neprisiims naujos atsakomybės ir neišeis gelbėti viso likusio pasaulio?

Ar kelia pasitikėjimą žmogus, visada su kažkuo kovojantis, kažką griaunantis, bet vargu ar ką sukuriantis? Ar kelia pasitikėjimą tas, kuris prisiimtas atsakomybes nuolat užmiršta ir griebiasi naujų? O kur migloti reikalai su garsiojo giminaičio sodyba, lyg ir padovanota valstybei, kurios restauravimui neaiškiais keliais išrūpintos didžiulės valstybės, t. y. visų mūsų, lėšos? Taip, to paties giminaičio, kurio šlovės spinduliuose taip mėgsta šildytis kandidatas.

Vėlgi – rinktis Jums.

Rytis Račkauskas. Meras, kuris jau devyniems mėnesiams „laikinai“ nušalintas nuo pareigų jam pareiškus įtarimus. Vyksta tyrimas. O visgi – tyrimas ar rinkimai? Aštuonis mėnesius!

Visa ši istorija atrodo kaip puikiai sustyguotas politinis spektaklis. Tik pagalvokite – viskas prasidėjo birželį, iki pat sausio byloje nevyko nieko. R. Račkauskas ne kartą sakė davęs parodymus, kreipęsis dėl spartesnio bylos nagrinėjimo, bet viskas – tarsi į sieną.

Galima būtų lažintis, kad visai prieš rinkimus byla bus perduota į teismą, bus viešai paskleista žinia apie menamus nusikaltimus. Dalis žmonių neabejotinai tai įvertins jau ne kaip įtarimus, o kaip faktą. O R. Račkauskas apsiginti negalės. Juk jis ne P. Urbšys, kuris leidžia sau gudriai komentuoti kada nori tai, kas jam paranku. Kalbėdamas nusižengtų įstatymui. Taip ir gyvenam – yra lygūs ir lygesni…

Tačiau šio politinio šou organizatoriai kai ko neapskaičiavo. Panevėžiečiai mato šios situacijos absurdiškumą. Jie mato jos politinį pamušalą, mato, kokios politinės jėgos naudojasi esama situacija ir tikisi gauti dividendų artėjančiuose rinkimuose. Juk kai matai, kad neturi gebėjimų ir žinių laimėti sąžiningai, lengviausia dar iki rinkimų sunaikinti varžovą bet kokiomis priemonėmis, ar ne?

Dar svarbiau, panevėžiečiai supranta, kuo skiriasi rinkimų pažadai ir intrigos nuo realių darbų. Mato tai, kas mero ir jo komandos jau padaryta ir kiek darbų parengti startui. Mato, kaip keičiasi miestas. Kaip gerėja infrastruktūra, kaip miestas po ilgų „konservuoto“ (o gal konservatorinio) sąstingio metų tampa tvarkingesnis, jaukesnis, o įvykdžius miesto viešųjų erdvių sutvarkymo, menų centro, baseino ir kitus projektus taps šiuolaikiškas ir modernus.

Taigi, turim ką turim. Rinktis galime visi. Aš jau pasirinkau. Nenoriu, kad Panevėžys grįžtų į intrigų, priešų ieškojimo ir melo laikus. Nenoriu, kad Panevėžys vėl sustotų. Mano balsas – merui Ryčiui Račkauskui ir jo komandai „Atsinaujinančiam Panevėžiui“.

POLITINĖ REKLAMA BUS APMOKĖTA IŠ VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO „ATSINAUJINANČIAM PANEVĖŽIUI“, SĄRAŠO NR. 11, RINKIMŲ SĄSKAITOS. UŽS. NR. 22484

Komentarai

 • Panevėžys per daug gerai gyvena , todėl atėjo laikas sukrėtimui , reikia miestą vėl nublokšti į užkampį , Povilas Urbšys tam labai tinka

  • Girdisi cypavimas iš gilaus užkampio: – tik nereikia nieko keisti, bus gerai kad ir toks koks yra. Nes mes esame bailūs konformistiški peliukai. O JIS pažadėjo mums sūrio gabaliuką.

 • Aš nenoriu, kad miestui vadovautų arogantiškas meras, aš nenoriu, kad miestui vadovautų galimai apsivogęs meras, aš nenoriu…

  • O kur ta arogancija? O ką reiškia galimai apsivogęs? Ar tiksliau, tu nori mero, kuris meluoja, kur gyvena/kur mokėsi/ką moka? Ar tokio, kuriam visi blogi, jei nekalba taip, kaip jis nori girdėt? Kiekvienam savo…

  • Esate galimai žmogžudys, vagis ir prievartautojas. Galimai. Paneikite, prašau.

   • Norite pasakyti, kad Lietuvos specialiosios tarnybos dirba pagal užsakymą? Kad kiekvienas gali užsakyti tyrimą merui? Nelabai tikėtina, kad Urbšys, nes susipyko su Račkausku vėliau, negu pradėtas tyrimas. Bet Račkauskui patogu apsimesti auka. Tokiems veikėjams, kurie sėja nepasitikėjimą Lietuvos institucijomis iš viso ne vieta politikoje.

    • Akivaizdus kai kurių politikierių noras nuteist be teismo. Va čia mūsų jaunos demokratijos grimasos…

 • Tai jei dabar Grigienė su įstatymu koketuoja, o Urbšys jų laikosi tik taip, kaip jam patogu? Kokie jie merai būtų? Sau rašytų įstatymus?

  • Atsakyti
 • Tiksliai. Daugelio zmoniu nuomone tokia pati. Miestas sunkiai iveike desimtmecius trukusi sastingi. Nebegrisim atgal. Pazadais sotus nebusim.

 • Tai kur konservų ir urbšio klapčiukai? Labas rytas! Laikas pradėt neigt ir pilt srutas!

  • kad daugiausia srutų šitame užsakomąjame straipsnyje. Kai išpili šitiek srutų ir melo, negi tikiesi, kad pats liksi švarus?

   • O kur čia melas? Faktais kalbėkime, ne emocijom

    • O kur faktai? Visiškas skiedalas.

     • Konservatorių kandidatė negyvena mieste – faktas. Išsilavinimą nurodo skirtingai – faktas. Tęsti?

    • Faktas yra tas, kad Račkauskui iškelta byla už sunkius korupcinius nusikaltimus. Visi kiti dalykai aprašyti straipsnyje yra „Ar stojusi prie…, ar kelia…, kur migloti… Vien tendencingos interpretacijos, kurias išnagrinėjus pamatytume visiškai priešingą vaizdą. Tarp kitko, Straipsnis aiškiai pažeidžia politinės reklamos įstatymą, nes asmeninė nuomonė pateikiama, kaip politinė reklama.

     • Pareikšti įtarimai – faktas. Bet faktas ir tai, kad niekas neįrodyta jau nuo pat vasaros pradžios ir tuo, atrodo, labiausiai džiaugiasi partijėlės ir kiti dariniai, dergdami žmogų jo kaltės neįrodžius. Ar tai normalu? Mano nuomone, tai apie iš anksto teisiančiuosius labai daug pasako

 • Tik uz prasidejusius pokycius , ir tik uź Ryti !!!!!

  • Tik išrinks ir vėl nušalis, miestas vėl liks be mero, tai kam tada rinkti Rytį

  • AČIŪ Ryčiui Mykolui Račkauskui ir už pavasrį, ir už parskrendančius paukščtelius. Tikime, kad JŪS ir vasarą mums padovanosite.

 • nu kad autobusuose primetyta dar ir petukausko reklamos, regimai, o sekunde jo visai nepastebi ir nerašo.Ne draugelis ar kaip, parašytų nors savivaldybei apie įstatymo pažeidimą, nors anis ir prie teatro buvo pasiciūdinęs

 • baige tik profke? Na ir kas-tokiam paneveziui ir tai per gerai

 • panevėžiui račkauskas pats tas……, nėra ir nebuvo geresnio, tik gal kontorą reikėtų perdėliot, yr tam pastate nekompetencijos.Pažiūrėkit kas dedas gatvėse su parkavimu – betvarkė, palika mašinas kur tik panorėję, ant perėjų, prie perėjų, išvažiavimų, ženklais draudžiamose vietose, autobusų stotelėse,o savivaldybei tokia situacija atrodo normali.Teko matyt kaip Kaunas gražiai dirba, pastatė žmogelis mašiną ne vietoje, tuoj prisistatė tralas ir ją nuvežė

  • Tam pastate užtektų kompetencijos, jei nebūtų atsakomybės baimės. Kas jeigu Račkauskui neįtiksi? Ne Račkausko stilius priimti sprendimus tariantis su specialistais.

   • O kur faktai? Va tamsta tai konkrečiai skiedalais užsiimate 😉

 • Įsivaizduoju kaip meras su tralu automobilius nutempinėja. Ar čia mero darbas ir funkcija?

 • Rackauskiniu uzsakomasis straipsnis. Na kas sekantis kitus kritikuodamas didziuosis savo visiska impotencija?

  • Atsakyti
  • Faktams nera atsparumo?

  • Sakai, straipsnis užsakytas, nes pats taip darytum, sakai, prie lovio, nes pats dėl to ten veržtumeisi, sakai, impotencija… apmaudu, a-ne?

   • Atsakyti
   • Paskaitykit straiksnį iki galo. Gale yra prierašas: POLITINĖ REKLAMA BUS APMOKĖTA IŠ VISUOMENINIO RINKIMŲ KOMITETO „ATSINAUJINANČIAM PANEVĖŽIUI“, SĄRAŠO NR. 11, RINKIMŲ SĄSKAITOS. UŽS. NR. 22484

   • Be to Vytautas Kulikauskas yra Račkausko komiteto narys, nors straipsnis, aiškiai parašytas ne Kulikausko, o daug profesionalesnių „redaktorių“, kurie už Kulikausko slepiasi. Nenori, kad visi matytų, už kokius Račkausko pažadėtus „saldainiukus“ atidirbinėja.

    • Kažką maišote arba tyčia meluojate. Bet tai simptomiška ir labai pažįstama 😉

    • Pasidomėkite, jei jau taip rūpi prieš klaidindama kitus. Joks jis ne komisijos narys ir už nieko nesislapsto. Atsako už visus savo parašytus žodžius. ir pasirašo. To paties ir jums linkiu

     • Atsakyti
 • Urpsys tai liga.Urpsys tustybe ir kenkejas.Ka pis paliecia virsta s–u.

  • Gal tu iš tulpinių?

 • Kas daugiau, jei nepats save geriausiu vertina, be proto zmogus, tas Račkauskqs, jei lenda toliau į valdžią. Trūksta žodžių, kas gali už jį balsuoti, labai laukiu NAUJO MERO!, gal net U.P

 • Taigi taigi. Vis dėl to straipsnyje pateikti faktai ir niekas to nenuginčis. Tai va, man tas pats ar Gaškos, ar Nakučiai, aš valuk teisybės. Balsuosiu už R. M. Račkauską.

  • Tai kodėl ne pateikėte kitų faktų apie Raškauską, kaip jis savo sūnaus projektus prastumėmė nenusišalinus?, bijote savo postą prarasti?, nebeisrinks meru račkausko, nieko jis gero nepadarė, dirbo darbą, bet savęs irgi nepamiršo, kaip ir sūnaus.

   • Dėl sūnaus – eilinė juknevičienės šaikos demagogiją, pavirtusi balute, nes teismas pasakė, kad visa tai – briedas. Teisybės dėlei, juknevičienė pripažint suklydus ir klaidinus žmones neišdriso

    • Mažai žinių žiūrite, kas su teismais ir teisėjais dedasi, neišdegs račkausko prakišti su tokiais straipsniais žmonės ne kvaili.

     • Žiūrim, todėl ir kyla klausimas, ar yra pagrindas nušalinti, ar tiesiog teisėjas vykdo stt ir prokuratūros pageidavimus. Paskaitykite Valatkos straipsnį…

    • faktai nepatinka?

  • Nuginčyčiau mažiausia du trečdalius. Kiti – pžiūrio klausimas.

   • Nu pradžiai nors vieną – labai cekava

 • Kas moka, apie tą ir giriamąjį žodį rašo.Nesvarbu, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų.Tačiau kur tie nušalinto mero per 35 darbo metus sukurti architektūros stebūklai ?

  • Narkiaučiau, čia tu? Spėju iš rašybos klaidų skaičiaus 🙂

 • Konservai negerbia panevežiečių siūlydami bile ką. O urbšys šiaip yra niekas. Pasirašau po kiekvienu žodžiu.

 • Primityvokas straipsnis rinkodaros prasme. Aiškinu autoriui pagrindines jo klaidas:

  Tarkim, sūnus parašo straipsnį apie savo mamą. Kokia ji gera, kokia nuostabi ir t.t. ir pan. Sūnaus intencijos geros, tačiau šiuo atveju skaitytojui siunčiamos tokios žinutės: a) koks geras sūnus ir b) kaip jis myli savo mamą. Nepaveiku, sutinkat? Geriau būtų konstruoti straipsnį taip, tarsi mamą pagirtų kažkoks kitas žmogus, pvz. kaimynas koks…

  Antra. Autorius iš principo painioja reklamą su debatais. Jei reklamuoji produktą, reikia girti naudingasias savo produkto savybes. Peikti kitą analogišką produktą jį įvardinant, nekorektiška ir neetiška. Tarkim, visi esam girdėję skalbimo miltelių Ariel reklamą. Atkreipkim dėmesį, ten sakoma, jog Ariel milteliai balina geriau už „kitus“ skalbimo miltelius. Tai yra iškeliama naudingoji produkto savybė, kuri priešpastatoma neįvardijamiems analogiškiems produktams rinkoje.

  Trečia. Girdamas savo kandidatą, autorius daro dar vieną esminę klaidą: pareiškia, kad be jo favorito yra dar du lygiaverčiai favoritai. Nesuprantu, kam to reikėjo. Tarkim, aš esu paprastas mirtingasis ir esu pasiryžęs balsuoti už Ryčio Račkausko kandidatūrą. Žinau, kad jis buvo keturius metus meras, kad miestas jo valdymo laikotarpiu pasikeitė ir t.t. ir pan. Dabar iš autoriaus aš staiga sužinau, jog merui iškeltos bylos, kad bylos kelis mėnesius nesibaigia, o žinodamas liberalo Masiulio istoriją, darau prielaidą, kad, išrinkę Račkauską, galim mero ir faktiškai neturėti. Taigi straipsnis man sukelia abejonių, o čia autorius tyčia ar netyčia prikišamai beda pirštu į dar du stiprius kandidatus. Linkėjimai autoriui nuo Urbšio ir Grigienės.

  • i desimtuka.Ta pati pagalvojau

   • Atsakyti
 • O tai šis straipsnis nesikerta su reklamos įstatymu? Konkurencijos ir klaidinančios?

  Šiaip tai gėda ir šlykštu man dėl sekundės jokios savigarbos leidžia reklaminius straipsnius kurie mano nuomone klaidina žmones.

  • Taigi aiškiai parašyta – politinė reklama. Ir dar sąskaitos nr. , kieno apmokėta, nurodytas.

   • Atsakyti
 • Nesu konservatorių gerbėjas, bet noriu užstoti Indianą Grigienę. Jus neturite prie ko prikibti, nes jos biografijos lapas švarus…Taigi ieškote ‘sliekų ant asfalto „…Taip. ji jau penktas mėnuo gyvena Dembavoje , taip gyvenamą vietą deklaruoja mieste. Įstatymo NEPAŽEIDŽIA. Jums nesvarbu, kad Ji gimė, augo, mokėsi. dirba, mokesčius moka Panevėžyje. yra grinakraujė panevėžietė…. .Įstatymas taip pat nedraudžia kandidatuoti turint spec. vidurinį išsilavinimą. Pilnas Seimas tokių, ir nieko….Ir dar, verslą sukūrė turtingo dėdės pinigais….iš kur jaunam žmogui imti pinigus, reikalingus verslui ? Gal iš banko ir mokėti didžiules palūkanas ?Tai tik įrodo kokia yra tvirta ne tik Jos šeima, bet ir giminė , galinti pagelbėti kai reikia…. Nežinoma mieste….. kadangi ne korumpuota , dora, sąžininga moteris . Tai tas žmogus, kurio reikia miestui .Aš balsuosiu už Ją, kviečiu ir jus

  • Atsakyti
  • istatymas tikrai nedraudzia be issilavinimo vadovauti miestui ir valstybej. Valio !

  • O galite konkretizuoti, kas tie Seime su spec viduriniu kaip Indianos? Išsilavinimas, deja, ne tuščiai praleisti metai, o didelis bagažas ne tik žinių, bet ir įvairiapusės patirties.

  • jau nebejuokaukit, kokia lyderė, niekada tokia nebuvo. O valdyt tik savo vyrą moka. Tas nuo to valdymo net anoniminių alkoholikų klubą lanko.

  • Na rašot bele ką. Mums svarbu, kad ji gimė ir augo Panevėžio raj. Sakysit nieko nereiškianti smulkmena. O tai kam tada klastoti, kad ir tokias smulkmenas ? Sakoma, kad kai pradedi meluoti,tai visur ir meluoji. Ipratimas antras prigimimas.

   • Atsakyti
 • Na taip, Račkauskas su aukštuoju išsilavinimu….bet kas iš to…deja, nepavyko. Manau, kad tai ne pagrindinis faktorius vadovavime , reikia ir daugiau tinkamų savybių vadovui

  • sutinku kad issilavinimas ne pagrindinis,bet vienas is ju.Jei tu net nesugebejai baigti mokslu,tai kaip tau uztenka drasos listi vadovauti miestui????

   • nes vadovauti idomiau,nei mokytis

 • Žmonės, kodėl vadovaujatės emocijomis? Pasidomėkite, kokios kandidatų vertybės. Povilas Urbšys sąžiningas ir atsakingas. Balsuosiu už jį

  • Sąžiningas sakot? 😉 O kad atsakingas tai visi žinom – prisiima atsakomybę už visus kas juda: reikia – už Karbauskio šaiką, nepasiseka – tada už Račkauską. Kas sekantis eilėj? 🙂

 • Jau seniai pasirinkau už ką balsuoti. Ir rinkausi labai paprastu principu: už tuos, kurių sąraše daugiausia inteligentiškų žmonių, nes tokie mažai loja ir daug dirba. Kas manote, kad meluoju sakydamas, jog prieš šiuos rinkimus daugiausia loja konservatoriai – meskite į mane akmenį.

 • Yra toks pastebėjimas:“Jei tu užpykai,o dar blogiau – ėmei nekesti savo varžovo(šiuo atveju oponento),tai reiškia,kad tu jau pralaimėjai“.Tad jei norite man įrodyti,kad aš klystu ar esu neteisus,tai išdrįskite prisistatyti savo tikraisiais vardais ir pavardėmis,o tai su bailiais,pasislėpusiais po kažkokiais “ramūnais“,“zigmais“,“geltonomis“ ar “žydrais“diskusija tiesiog beprasmiška.Aš esu Vytautas Kulikauskas.

  • Atsakyti
  • Priminsiu vieną seną anekdotą, kad išelektrintumėm įtampą.

   Sėdi du KTU studentai Špunkoj (prie neremontuotos stoties) ir geria alų.
   Pirmas studentas (po trečio bokalo) Klausyk, kas yra logika?
   Antras studentas. Nu žiūrėk, eina du bičai gatve, vienas švarus, kitas purvinas. Kuris iš jų eina į pirtį?
   Pirmas studentas. Aišku, purvinas!
   Antras studentas. Teisingai. Čia ir yra logika.

   Toliau abu gurkšnoja alų.

   Pirmas studentas. Klausyk, o kas yra dialektika?
   Antras studentas. Nu, žiūrėk. Eina du bičai gatve. Vienas švarus, kitas purvinas. Kuris iš jų eina į pirtį?
   Pirmas studentas. Jau kalbėjom. Į pirtį eina purvinas.
   Antras studentas. Neteisingai. Purvinas bičas ir yra nešvarus dėl to, kad į pirtį nevaikšto. O švaruolis yra dėl to švarus, kad į pirtį vaikšto. Supratai? Tas dalykas vadinamas dialektika.

   Toliau abu studentai geria alų.

   Pirmas studentas. Klausyk, o kas yra filosofija?
   Antras studentas. Nu žiūrėk, du bičai eina gatve. Vienas švarus, kitas purvinas. Kuris iš jų eina į pirtį?
   Pirmas studentas. Nu blyn, velnias bežino…
   Antras studentas. Teisingai. Tai ir yra filosofija.

Rodyti visus komentarus (63)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų