P. ŽIDONIO nuotraukos

Vyro užmušimu kaltinamas nepilnametis teismo lauks už grotų

Vyro užmušimu kaltinamas nepilnametis teismo lauks už grotų

Pusamžio vyro mirtinu sumušimu įtariamą septyniolikmetį teismas leido suimti dviem mėnesiams. Tai maksimalus terminas, kurį galima skirti pilnametystės dar nesulaukusiam asmeniui.

Nepilnametis teisėsaugai yra gerai žinomas, jis jau buvo nuteistas lygtine laisvės atėmimo bausme. Jaunuolio biografijoje iš viso jau šeši teistumai. Paskutinis – už smurtinio nusikaltimo padarymą ir viešosios tvarkos pažeidimą, anksčiau teistas už vagystes.

Policijos pareigūnai septyniolikmetį sulaikė praėjus parai po kraupios nelaimės Panevėžyje, Staniūnų gatvėje. Joje sekmadienio rytą praeiviai rado sunkiai sužalotą vyrą.

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie Staniūnų gatvėje kraujo klane gulintį žmogų sulaukė apie 7.30 val. Atvykus pagalbai, nukentėjusiajam padėti nebepavyko – jo gyvybė užgeso ant medikų rankų.

Policija ant mirusiojo kūno nei durtinių, nei pjautinių žaizdų nepastebėjo. Sužalota buvo vyro galva, pirminiais duomenimis, žmogus galėjo būti sumuštas.

Netrukus nustatyta ir mirusiojo tapatybė, tai – tame pačiame kvartale gyvenęs 47-erių panevėžietis. Kokiais tikslais jis sekmadienio rytą vaikščiojo lauke, neaiškinama, tačiau policija teigia, jog užpuoliko galėjo ir nepažinoti.

„Pirminiais duomenimis, įtariamasis ir nukentėjusysis nebuvo pažįstami, jie iki nelaimės laiko kartu neleido. Visi įvykio motyvai dabar tiriami. Teismo medicinos ekspertizė tiksliai parodys, nuo kokių sužalojimų mirė nukentėjusysis“, – po įvykio kalbėjo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistas Tadas Martinaitis.

Komentarai

  • Gerai praleisti laika uz grotu. Degradai taip ir baigia.

    • Atsakyti
    • Koks skirtumas ka gavo,esme,kad zmogaus nebera gyvo.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų