Vyriausybė visos prekybos atvėrimo trečiadienį nesvarstys

Vyriausybė visos prekybos atvėrimo trečiadienį nesvarstys

Vyriausybė planuoto visos prekybos atvėrimo trečiadienį nesvarstys, nurodoma paskelbtame karantino nutarimo pakeitimo dokumente.

Praėjusią savaitę po premjerės Ingridos Šimonytės ir Lietuvos prekybos įmonių asociacijos atstovų susitikimo skelbta, kad sprendimai dėl prekybos atlaisvinimo gali būti priimti jau šią savaitę, o prekyba būtų atverta nuo balandžio 12 dienos.

I. Šimonytė penktadienį perspėjo, kad sprendžiant dėl visos prekybos atlaisvinimo itin svarbu, kaip šiuo metu veikiančios parduotuvės laikysis reikalavimų per Velykų savaitgalį.

Šiuo metu suvaržymai atlaisvinti tik daliai parduotuvių – kovo pradžioje leista dirbti visoms parduotuvėms su atskiru įėjimu iš lauko, tačiau toliau draudžiama parduotuvių, veikiančių dideliuose prekybos centruose ir neturinčių įėjimo iš lauko, veikla.

I. Šimonytė tuomet tvirtino, kad prekybos centrų ir kitų veiklų atlaisvinimas yra „savaičių klausimas“, tačiau vėliau šių planų buvo atsisakyta dėl pablogėjusios epidemiologinės situacijos.

Šiuo metu prekybos centruose gali veikti tik būtinųjų prekių – maisto, farmacijos, optikos ir veterinarijos – parduotuvės, o kitos gali veikti tik kaip prekių atsiėmimo punktai.

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų