Darbuotojų testavimui atseikės 30 mln. eurų

Darbuotojų testavimui atseikės 30 mln. eurų

Vyriausybė sutarė skirti 30 mln. eurų darbuotojų testavimui nuo koronaviruso. Pasak ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušinės Armonaitės, planuojama, kad parama galės pasinaudoti smulkios ir vidutinės įmonės, kurių veiklą apribojo karantinas

„Siekiame kad verslo sugrąžinimas į veiklą būtų sklandus ir žmonės, kurie sugrįš į darbą, kad būtų saugūs, o darbdaviai galėtų nenutraukti veiklos ir saugiai ją vystyti“, – Vyriausybės pasitarime sakė ministrė.

Anot jos, vienam testui bus skiriama 12 eurų. Šia suma bus galima kompensuoti greituosius antikūnų arba antigenų testus.

Anot ministrės, verslas, testuodamas savo darbuotojus, vėliau galės užpildyti paraišką „Invegoje“ ir gauti kompensaciją.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentarai

  • Niekaip nesuprantu,prasedeje namuose 2 menesius,gave kad ir mazas,bet vistiek ismokas,dabar kaip kokie dievaiciai laukiami isskestomis rankomis testuotis. Mes visa ta laika arem Maximoje,dirbam uz ta mizerna atlyginima (niekas mums nemoka jokiu priedu per pandemija),bet apie joki testavima net kalba neina,nors kontaktuojam su simtais pirkeju kasdien.Gal ir musu tarpe viruso nesiotoju yra?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų