Organizatorių nuotr.

Vyko diskgolfo čempionatas

Ramygaloje vyko pirmasis Panevėžio krašto diskgolfo čempionatas, kuriame varžėsi 50 dalyvių iš visos Lietuvos. Praėjusiais metais atidarytame Ramygalos diskgolfo parke dalyviai varžėsi 9 skirtinguose divizionuose.

Vyrų elito grupėje nugalėtoju tapo vilnietis Modestas Kižauskas (-10 PAR), pralenkęs vieną stipriausių šios sporto šakos žaidėjų Lietuvoje panevėžietį Lauryną Rimavičių (-6). Trečioji vieta atiteko Augustinui Žižiūnui iš Dembavos (-5).

Pajėgiausioje moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo klaipėdietė Loreta Simutė (+16), pralenkusi Mantę Murauskaitę iš Dembavos (+22).

Vyrų mėgėjų grupėje nugalėjo ramygalietis Vytautas Klimašauskas (-4), pralenkęs vilnietį Povilą Skauminą (-4) ir panevėžietį Remigijų Malinauską (-1).

Vyrų mėgėjų virš 40 metų amžiaus grupėje pirmąsias dvi vietas iškovojo panevėžiečiai Arūnas Balčiūnas (-7) ir Tadas Bražinskas (+8), o trečias liko Sigitas Žėkas iš Staniūnų (+16).

Vyrų pradedančiųjų grupėje prizines vietas užėmė šie žaidėjai: Tautvydas Gylys iš Jonavos (+10), Deimantas Marozas iš Ramygalos (+10), Vaidas Rindzevičius iš Jonavos (+11).

Moterų pradedančiųjų grupėje nugalėjo panevėžietė Taisa Balčiūnienė (+55), pralenkusi to paties miesto atstovę Neringą Kursaitę (+88).

Moterų mėgėjų virš 40 metų amžiaus grupėje nugalėjo Daiva Skrupskelienė iš Dembavos (+15), o antra liko Danguolė Kriaučiūnienė iš Velžio (+37).

Vyrų mėgėjų virš 50 metų amžiaus grupėje pirmąją vietą užėmė panevėžietis Svajūnas Kryževičius (+9). Antroji vieta atiteko Gidui Skrupskeliui iš Velžio (+15), o trečioji – ramygaliečiui Egidijui Marozui (+23).

Jaunimo grupėje pirmąsias dvi vietas iškovojo ramygaliečiai Aistis Samsonas (+26) ir Matas Jagminas (+27), o trečias liko kaunietis Paulius Juozapavičius (+34).

Jauniausias Ramygaloje vykusių varžybų dalyvis buvo dešimtmetis Paulius Juozapavičius, o vyriausias 61-erių metų Svajūnas Kryževičius.

Vienas iš diskgolfo pradininkų Panevėžyje, savo amžiaus grupėje šiame čempionate iškovojęs pirmąją vietą, Arūnas Balčiūnas pasidžiaugė, kad ši sporto šaka sparčiai populiarėja ne tik mieste, bet ir rajone.

„Labai džiugu matyti sparčiai augančią diskgolfo bendruomenę Ramygaloje ir visame Panevėžio rajone. Šiame čempionate dalyvavo jau keliolika ramygaliečių, o iš Panevėžio rajono susirinko virš 20 šios sporto šakos entuziastų. Panevėžyje veikia jau trys diskgolfo parkai, o šis, pirmasis Panevėžio rajone, sulaukia vis didesnio populiarumo. Jeigu poreikis bus, galbūt ateityje reikės galvoti apie dar vieno parko atidarymą“, – „Sekundei“ sakė A. Balčiūnas.