Ji veš taip: (galinė stotelė „Dariaus ir Girėno g.“) Dariaus ir Girėno g.–Klaipėdos g.–Nemuno g.–Ramygalos g.–Vilniaus g.–J. Basanavičiaus g.–Elektros g.–J. Urbšio g.–Respublikos g.–Stoties g.–Pušaloto g. (galinė stotelė „Darželis „Žibutė“);
grįš taip: (nuo stotelės „Darželis „Žibutė“) Pušaloto g.–Stoties g.–Respublikos g.–J. Urbšio g.–Vasario 16-osios g.–A. Smetonos g.–Vilniaus g.–Ramygalos g.–Nemuno g.–Klaipėdos g.–F. Vaitkaus g.–Statybininkų g.–Dariaus ir Girėno g. (galinė stotelė „Dariaus ir Girėno g.“).
Autobusas kasdien važiuos darbo dienomis (išskyrus moksleivių atostogas) 3 reisais. Iš Dariaus ir Girėno g. galinės stotelės veš 7.17 val., Pušaloto g. (stotelės „Darželis „Žibutė“) – 13.20 ir 14.10 val.
1 mokyklinis autobusas kursuos iki birželio 10 d.
Komentarai
Ar galima tuo autobusu pavažiuoti ir eiliniam miestiečiui? Man labai tinka kaip tik nuo namų iki darbo ir pats geriausias laikas. Kas žino?
apsimeskit mokytoja…
Ir mokytojus vežios?