„Vilties“ mokinius veš 1 mokyklinis autobusas

„Vilties“ mokinius veš 1 mokyklinis autobusas

Panevėžio miesto savivaldybės nurodymu autobusų parkas įveda naują maršrutą – juo nuo rugsėjo 16 d. mokytis į Suaugusiųjų ir mokymo centrą bus vežami „Vilties“ progimnazijos moksleiviai. Vaikai jiems skirtą transporto priemonę atpažins iš užrašo „1 mokyklinis“.

Ji veš taip: (galinė stotelė „Dariaus ir Girėno g.“) Dariaus ir Girėno g.–Klaipėdos g.–Nemuno g.–Ramygalos g.–Vilniaus g.–J. Basanavičiaus g.–Elektros g.–J. Urbšio g.–Respublikos g.–Stoties g.–Pušaloto g. (galinė stotelė „Darželis „Žibutė“);

grįš taip: (nuo stotelės „Darželis „Žibutė“) Pušaloto g.–Stoties g.–Respublikos g.–J. Urbšio g.–Vasario 16-osios g.–A. Smetonos g.–Vilniaus g.–Ramygalos g.–Nemuno g.–Klaipėdos g.–F. Vaitkaus g.–Statybininkų g.–Dariaus ir Girėno g. (galinė stotelė „Dariaus ir Girėno g.“).

Autobusas kasdien važiuos darbo dienomis (išskyrus moksleivių atostogas) 3 reisais. Iš Dariaus ir Girėno g. galinės stotelės veš 7.17 val., Pušaloto g. (stotelės „Darželis „Žibutė“) – 13.20 ir 14.10 val.

1 mokyklinis autobusas kursuos iki birželio 10 d.

Komentarai

  • Ar galima tuo autobusu pavažiuoti ir eiliniam miestiečiui? Man labai tinka kaip tik nuo namų iki darbo ir pats geriausias laikas. Kas žino?

    • apsimeskit mokytoja…

      • Ir mokytojus vežios?

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų