Vienoje judriausių ir avaringiausių Panevėžio sankryžų pradedami šviesoforų posto rekonstrukcijos darbai. "Sekundės" archyvo nuotr.

Vienoje judriausių sankryžų neveiks šviesoforai

Vienoje judriausių sankryžų neveiks šviesoforai

Artimiausią savaitę vienoje judriausių ir avaringiausių Panevėžyje Klaipėdos ir F. Vaitkaus gatvių sankryžoje vairuotojų laukia nemenkas išbandymas.

Dėl rekonstrukcijos darbų šioje sankryžoje šviesoforai neveiks nuo spalio 17-osios 8.30 val. iki 24-os dienos 17 val.

Savivaldybės užsakymu šviesoforų postą rekonstruojančios bendrovės „Saugaus eismo sistemos“ direktoriaus Tomo Smulkos teigimu, Klaipėdos ir F.Vaitkaus g. sankryžoje bus keičiami kabeliai, atramos, patys šviesoforai, papildomai įrengiami eismo davikliai, žalio signalo iškvietimo pėstiesiems mygtukai, apšvietimas bei kitos saugos priemonės.

Panevėžyje tai bus 10-oji modernizuota sankryža iš mieste esamų 44-ių. Per metus Aukštaitijos sostinėje modernizuojama vos 1–2 sankryžos. Šiais metais modernus, šiuolaikinius eismo saugumo reikalavimus atitinkantis šviesoforų postas investuotojos lėšomis įrengtas Klaipėdos ir K. Naruševičiaus gatvių sankryžoje.

Savivaldybė žada, jog kitąmet rekonstrukcijos sulauks ir viena avaringiausių, Bermudų trikampiu panevėžiečių praminta Klaipėdos ir Projektuotojų gatvių sankryža.

Komentarai

  • dar bus viena kamsciu sankryza

  • Nesąmonė su tokiomis sankrizomis. Kol mašinų nedaug dar veikia, bet jei tik kiek daugiau visiškai nebesusitvarko. Tiesiai važiuot galima, o sukt į dešinę negali, nors pėstiesiems taip pat eiti draudžiama. Arba eit galima, bet ėjikų nesimsto.

  • Dar vieną kamštį mieste turėsime. Kol buvo senas šviesoforas Ramygalos-Aukštaičių-Nemuno gatvių sankryžoje – jokių kamščių nebuvo. Tik įrengė išmanųjį šviesoforą, pasidarė didžiausias kamštis ryte. Užsikamščiuoja net nuo Aukštaičių gatvės. Gal tie įrengėjai jų sureguliuoti nemoka ??? Kur žiųri miesto savivaldybė ???

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų