Vieni ir purvini tarp keturių sienų

Vieni ir purvini tarp keturių sienų

„Šunis registruoja, o žmonės palikti pūti“, – sako neįgali panevėžietė, 77-erių Bronislava Rapševičienė.

Nepaeinanti pensininkė jau tris mėnesius gyvena nesipraususi. Stojus karantinui, jai ir dar daugiau panašaus likimo žmonių buvo apribota socialinė pagalba namuose: socialiniai darbuotojai neateina nei maudyti, nei sutvarkyti namų, nei pagaminti pietų ar skalbti.

B. Rapševičienė jau penkerius metus naudojasi Panevėžio socialinių paslaugų centro pagalbos namuose paslaugomis. Neįgali, vežimėliu judanti moteris dėl sveikatos bėdų negali nei susitvarkyti namų, nei pati nusimaudyti. Viena ji liko, kai prieš trejus metus palaidojo sūnų.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 30 dienos (šeštadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Valgį gamina visi soc darbuotojai. Meluoja moteriškė

    • Atsakyti
  • Tai kad negajina. Man irgi tik palieka produktus.

  • Labai liūdna, kad straipsnyje pateikta informacija nėra teisinga Tik prasidėjus karantinui siekiant apsaugoti klientus ir darbuotojus pirmiausia buvo prašoma jais pasirūpinti artimiesiems. Kurių artimieji to padaryti negalėjo, būtiniausių maisto produktų,higienos priemonių pristatymas , maisto gaminimas pagal rekomendacijas buvo ir yra teikiama visiems tų paslaugų pageidavusiems klientams. O nuo gegužės 18 d. atlaisvinant paslaugas pradėta teikti klientų prausimo ir kambarių tvarkymo paslaugos

  • Negamina ir neperka toms klientėms, kurių vaikai gyvena Panevėžyje. Karantino reikalavimai sumažino darbus. Bet yra tokių išpaikintų senukų, kurie šokdina socdarbuotojus, nepaisant karantino. Gaminamas valgis visoms toms, kurioms ir anksčiau gamindavo, kurios neturi vaikų, nes kontaktai karantino metu yra sumažinti iki minimumo

    • Atsakyti
  • Visiska netiesa!!!!! As pati dirbu slaug.padejeja ir nuo karantino pradzios iki siol slaugau man priskyrta mociute….ir valgyt gamynu ir maudau ir i vaistine nuvaziuoju,nu zodziu dirbu savo darba….

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų