„Sekundės“ archyvo nuotr.

Visų Šventųjų dieną pasipylė avarijos

Visų Šventųjų dieną pasipylė avarijos

Pirmąją ilgojo savaitgalio dieną viena po kitos pasipylė avarijos.

Bendruoju pagalbos telefonu 112 šiandien, apie 11.44 val., gautas pranešimas, kad Panevėžio rajone, Ramygalos seniūnijoje ties Stebėkių II kaimu susidūrė du automobiliai, yra nukentėjusių žmonių.
Į nelaimės vietą išsiųsti Panevėžio policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.
Tuo pačiu metu Bendrajam pagalbos centrui pranešta apie nelaimę Ukmergės rajone, Veprių seniūnijoje, kelyje Jonava-Ukmergė. Ties Pageležių kaimu kaktomuša susidūrė taip pat du automobiliai. Pirminiais duomenimis, yra nukentėjusių žmonių.
Informacija apie šį eismo įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai bei Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Komentarai

  • visi lekia kaip beprociai vaziuojant i panevezi nuo sauliu puses kelio zenklas leidzia vaziuoti60 greiciu ,,vaziuojant tokiu greiciu pro sona svilpia kaip pro stovinti ,tas pats ivaziuojant ,nuo vilniaus–kauno puses i panevezio miesta ,idomu kur dingo tie isgirtieji greicio matuokliai,nei policijos ,nei greicio matuokliu.

  • Truputį ne į temą.Nesuprantu,koks „ale planuotojas priplanavo“ įvažiavimą į Šilaičių kapines.Pagrindiniame kelyje padaryta viena juosta kuria turi važiuoti ir pravažiuojantys ir sukantys į kapines! Anksčiau būdavo dar vienas įvažiavimas nuo Ramygalos pusės.Po rekonstrukcijos jo nebeliko.Tai dabar visi turi stovėti vienoje eilėje.Kažkokia nesąmonė padaryta.Kaip matau kapinių plotas didžiulis,įrengtos erdvios ailštelės,bet jas pasiekti – tik vienas įvažiavimas.Ir dūmijame visi ir tie kurie į kapines ir tie kurie į Šiaulius ar Biržus.Kažkoks dundukizmas.

    • Atsakyti
  • Yra ir tokių, kurie į metus vieną kartą išvažiuoja…

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų