Organizatorių nuotr.

„Vėjo“ krepšininkų triumfas

Panevėžyje vyko 2019 metų Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto (LKSK) vyrų krepšinio taurės turnyras, kuriame dalyvavo šeši kolektyvai. Laimėjusi visas trejas rungtynes Panevėžio „Vėjo“ komanda tapo turnyro nugalėtoja.

Panevėžyje komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po tris ekipas. A pogrupyje rungtyniavo Šiaulių „Aidas“, Vilniaus „Gestas-1“ ir Klaipėdos „Šermukšnis“. B pogrupyje varžėsi Panevėžio „Vėjas“, Kauno „Tyla“ ir Vilniaus „Gestas-2“.

„Vėjo“ krepšininkai savo pogrupyje laimėjo abejas rungtynes. Panevėžiečiai 66:46 nugalėjo Vilniaus „Gestą-2“ ir 56:41 – Kauno „Tylą“. Antri liko „Tylos“ atstovai, rezultatu 101:54 įveikę „Gesto-2“ krepšininkus.

Kitame pogrupyje geriausiai sekėsi Vilniaus komandai „Gestas-1“. Sostinės ekipa 76:67 nugalėjo Šiaulių „Aidą“ ir 78:55 – Klaipėdos „Šermukšnį“. Šiauliečiai rezultatu 74:57 įveikė klaipėdiečius.

Kovoje dėl turnyro nugalėtojo vardo susitiko pirmąsias vietas savo pogrupiuose užėmusios komandos – Panevėžio „Vėjas“ ir Vilniaus „Gestas-1“. Finalo rungtynes laimėjusi rezultatu 65:52, turnyro čempione tapo „Vėjo“ ekipa. Nugalėtojų komanda buvo apdovanota LKSL taure, o krepšininkams įteikti medaliai.

Nugalėtojais tapo šie panevėžiečiai: A. Koncius, M. Janikūnas, A. Kubilius, M. Indrelė, K. Janikūnas, M. Vinciūnas, P. Orda, R. Fiodorovas, R. Puzinas, L. Čiplys, D. Nakvosas, T. Tančikas ir komandos vadovas A. Juknevičius.

Kovoje dėl trečiosios vietos „Tyla“ rezultatu 67:61 įveikė „Aidą“. Susitikime dėl penktosios vietos „Šermukšnis“ rezultatu 68:61 nugalėjo „Gestą-2“.