I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Vakcinavimo centre priimami ir neužsiregistravę skiepui nuo COVID-19

Vakcinavimo centre priimami ir neužsiregistravę skiepui nuo COVID-19

Panevėžio miesto savivaldybė informuoja, kad Vakcinavimo centre nuo 11 iki 19 val. priimami ir neužsiregistravę skiepui nuo koronaviruso asmenys. Atėję neužsiregistravę vakcinacijai bus paskiepyti tuo metu turima vakcina.

„Matome, kad praėjusį ketvirtadienį vykusi akcija, kuomet buvo skiepijami ir iš anksto neužsiregistravę asmenys, pasiteisino. Todėl visiems, kurie neturi galimybės užsiregistruoti internetu, ar norintiems laisviau planuotis savo dienotvarkę turime gerą naujieną – nuo šiol Vakcinavimo centre bus priimami ir iš anksto neužsiregistravę vakcinacijai gyventojai. Kviečiame nedelsti ir pasinaudoti šia galimybe“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sveikatos poskyrio vedėjas Mindaugas Burba.

Primename, kad darbo dienomis Vakcinavimo centras dirba nuo 8 iki 20 val. Iš anksto užsiregistravę asmenys gali rinktis norimą vakciną, neužsiregistravę vakcinacijai bus paskiepyti tuo metu turima vakcina. Asmenys, užsiregistravę skiepui iš anksto, bus priimti nustatytu laiku. Vakcinacijos centras planuoja medikų darbą taip, kad nei atvykusiems be registracijos, nei tuo labiau užsiregistravusiems iš anksto, laukti ilgose eilėse nereikėtų.

Pasiskiepiję gyventojai, praėjus numatytam laikui po vakcinos, gali gauti galimybių pasą, su kuriuo galima laisviau naudotis įvairiomis paslaugomis. Galimybių pasą parsisiųsti galima iš svetainės gpasas.lt. Galimybių pasą taip pat gali gauti COVID-19 persirgę arba neigiamą testo rezultatą turintys asmenys…

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų