P. Židonio nuotr.

Vaikų dienos centrams – rūpestis dėl bilietų

Vaikų dienos centrams – rūpestis dėl bilietų

Po žinios apie Panevėžio maršrutiniuose autobusuose jau nuo spalio įdiegiamą elektroninį bilietą ir paliktą pereinamąjį mėnesį, kai dar galios ir esami popieriniai, už galvos stvėrėsi vaikų dienos centrų vadovai.

Savo veiklas iš anksto planuojančios ir bilietų visiems metams prisipirkusios įstaigos apstulbo: nejaugi juos teks tiesiog išmesti?

Savivaldybės atstovai ramina, jog bilietams išleisti pinigai tikrai nenueis vėjais.

Spalis – pereinamasis laikotarpis, kai miesto maršrutinių autobusų keleiviai galės naudotis ir senaisiais vienkartiniais bilietais, ir naująja elektronine atsiskaitymo sistema.

Vaikų dienos centro „Vilties arka“ vadovas Ramūnas Jukna tvirtina, jog per tokį trumpą laiką tikrai nepavyks išnaudoti šios įstaigos lankytojams iš anksto nupirktų krūvos bilietukų.

„Mums tenka vaikus vežti per visą miestą iš vieno centro į kitą arba į ekskursijas. Vaikai, būna, savo bilietus pameta, kai kurių tėvai neišgali nupirkti, todėl mūsų darbuotojai turi daug bilietukų, kuriuos perkame iš anksto. Įvedus elektroninio bilieto sistemą, per mėnesį visų tikrai nesunaudosime ir liksime mums taip reikalingus pinigus tiesiog išmetę į balą“, – apgailestauja R. Jukna.

 

R. Jukna tvirtina, jog vos per mėnesį pereinamojo laikotarpio tikrai nepavyks sunaudoti vaikų dienos centro lankytojams iš anksto nupirktų krūvos bilietukų. „Sekundės“ nuotr.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 20 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų