V. Bulaičio nuotr.

Vaikai turės galimybę nemokamai sportuoti

Vaikai turės galimybę nemokamai sportuoti

Jau tapo tradicija, kad Panevėžio futbolo akademija vasarą vaikams organizuoja stovyklą ir skatina jaunimą domėtis šia sporto šaka. Ši vasara nebus išimtis. Nuo liepos pradžios Panevėžio futbolo akademija vykdys vasaros užimtumo projektą „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“.

Prieš tai, liepos 2 ir 3 dienomis, Panevėžio futbolo akademijos organizuojamos tarpgatvinės vaikų futbolo varžybos bus įžanga į vasaros užimtumo projektą. Šis turnyras vykdomas dviem amžiaus grupėms: gimusiesiems 2004 metais ir anksčiau bei gimusiesiems 2005 metais ir vėliau. Norinčiųjų kasmet būna labai daug, todėl stadionas padalijamas į keturias aikšteles ir jose tuo pačiu metu rungtyniauja kelios komandos. Tarpgatvinės varžybos – simbolinis pavadinimas. Turnyre gali dalyvauti nesvarbu kur gyvenantys vaikai. Reikia susiburti į komandą, kurioje būtų bent septyni žaidėjai, ir užsiregistruoti varžyboms. Turnyro, vyksiančio dvi dienas, prizininkai apdovanojami saldžiais prizais ir atminimo medaliais.

Projektas „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ – nemokamas, jame gali dalyvauti  visi norintieji iki 18 metų. Šešias savaites vaikus treniruos ir futbolo paslapčių mokys geriausi Panevėžio futbolo akademijos treneriai. Vaikai bus suskirstyti į atskiras grupes, jas prižiūrės po du trenerius. Pastaraisiais metais vaikų, dalyvaujančių šiame projekte, būdavo 150 ir daugiau.

„Jau antrą dešimtmetį Panevėžio futbolo akademija organizuoja stovyklas vaikams. Jos sulaukia didelio populiarumo. Svarbu, kad stovykla nemokama ir bet kuris vaikas joje gali dalyvauti. Savaitę du treneriai dirba su grupe, stovyklautojus moko futbolo paslapčių. Akademijos stadionas prie pat Nevėžio upės, todėl pasibaigus treniruotei norintieji, prižiūrimi trenerių, gali išsimaudyti. Vaikai stovyklauti gali ne tik savaitę – stovykloje jie gali būti tiek, kiek nori. Dažnai, padarę dviejų ar trijų savaičių pertrauką, jie vėl sugrįžta“, – „Sekundei“ sakė Panevėžio futbolo akademijos direktorius Darius Butkus.

Įstaigos vadovo teigimu, stovykla įdomi net ir užsienyje gyvenantiems buvusiems panevėžiečiams.

„Anglijoje su savo tėvais gyvenantis berniukas jau kelinti metai iš eilės  atvyksta į stovyklą. Vaikas aplanko senelius, pabendrauja su draugais ir labai noriai dalyvauja stovyklos gyvenime“, –kalbėjo D. Butkus.

„Projektas „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ – tai puiki galimybė turiningai praleisti laiką, pabendrauti, sužinoti futbolo paslaptis. Manau, kad tie, kurie dalyvaus stovykloje, tikrai nieko nepraras. Patirtis rodo, kad būtent tokiuose turnyruose dažnai prasideda žaidėjų kelias į didįjį futbolą“, – „Sekundei“ sakė žinomas futbolo specialistas, kuris irgi dirbs su stovyklautojais, Virginijus Liubšys.

 

Komentarai

  • O kur galima uzregistruoti vaikus i vasaros užimtumo projektą „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų