Užtikrintai žengė į taurės finalą (foto galerija)

Šįvakar Hegelmann LFF taurės pusfinalio rungtynes FK „Panevėžys“ savo aikštėje žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Rungtynes rezultatu 4:0 (1:0) laimėję panevėžiečiai pateko į LFF taurės finalą.

Susitikimą žymiai aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie nuo pat mačo pradžios užgulė vilniečių vartus. Jau 3-ąją rungtynių minutę Ignas Kružikas galėjo pasižymėti, bet patikimai sužaidė „Riterių“ komandos vartininkas.

Po keletos minučių Ernestas Veliulis pavojingai smūgiavo, o Tautvydo Eliošiaus smūgį atrėmė svečių vartininkas Tadas Simaitis.

11-ąją mačo minutę FK „Panevėžys“ išsiveržė į priekį. E. Veliulio smūgiuotą kamuolį atrėmė „Riterių“ vartininkas, bet pirmas suskubęs T. Eliošius smūgiu iš arti pelnė įvartį.

Po to kurį laiką vyko ramesnis žaidimas, o itin pavojingų momentų abiejų ekipų futbolininkai nesukūrė.

37-ąją mačo minutę aktyviai rungtyniavęs E. Veliulis stipriai ir pavojingai smūgiavo iš toli, bet kamuolys praskriejo šiek tiek virš „Riterių“ vartų skersinio.

Poilsio komandos išėjo panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 1:0.

Per pertrauką svečių svečių ekipos treneriai atliko du keitimus ir bandė žaisti aktyviau. 56-ąją rungtynių minutę šeimininkai surengė pavojingą išpuolį. E. Veliulis įsiveržė į vilniečių baudos aikštelę, bet panevėžiečio smūgis buvo netikslus.

Po dešimties minučių vėl pavojus iškilo prie „Riterių“ vartų. Gavęs gerą perdavimą iš komandos draugo Jorge Eliasas iš arti nesugebėjo kamuolio nukreipti į svečių vartus.

Po akimirkos jau svečiai atsakė pavojingu išpuoliu, bet vilniečių komandos žaidėjo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Panevėžio“ vartų virpsto.

69-ąją mačo minutę „panevėžys“ jau pirmavo rezultatu 2:0. E. Veliulis įsiveržęs į svečių baudos aikštelę tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Riterių“ vartus.

75-ąją rungtynių minutę rezultatas tapo 3:0, o susitikimo laimėtojas jau nekėlė abejonių. Tiksliu smūgiu pasižymėjo Rafaelis Floro. Po dviejų minučių Vytas Gašpuitis smūgiu galva padidino šeimininkų persvarą iki 4:0.

FK „Panevėžys“ iškovojo pelnytą rezultatu 4:0 ir žengė į LFF taurės finalą.

Susitikimą su „Riteriais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis (79 min. Justinas Januševskis), Ernestas Veliulis (82 min. Kotaro Amemiya), Tautvydas Eliošius (84 min. Domantas Vaičekauskas), Ignas Kružikas, Elivelto (82 min. Edenilsonas Bergonsi), Jorge Eliasas (79 min. Sebastianas Vasquezas).

LFF taurės finalas, kuriame „Panevėžys“ rungtyniaus su Marijampolės „Sūduva“ šį šeštadienį, spalio 24 dieną, vyks Panevėžyje. Rungtynės „Aukštaitijos“ stadione prasidės 14 valandą 30 minučių.