P. Židonio nuotr.

Užtikrinta tinklininkų pergalė (foto galerija)

Užtikrinta tinklininkų pergalė (foto galerija)

Panevėžyje vykusiose „Top sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygos pirmenybių rungtynėse Panevėžio KKSC komanda iškovojo užtikrintą pergalę. Trenerio Gintauto Stanevičiaus auklėtiniai 3:0 (26:24, 25:16, 25:21) įveikė Kauno „RIO- Startas-2“ tinklininkus.

Pirmajame susitikimo sete vyko permaininga kova. Panevėžiečiai pirmavo 6:3, tačiau kauniečiai įjungė aukštesnę pavarą ir po kelių akimirkų susikrovė 4 taškų pranašumą (6:10). Po to vyko apylygis žaidimas ir daug kartų keitėsi pirmaujanti komanda. Nors seto pabaigoje šeimininkai atsiliko 22:24, bet padedant žiūrovams panevėžiečiai sugebėjo laimėti setą rezultatu 26:24.

Antrasis rungtynių setas KKSC komandai klostėsi lengviau. Nuo pat pradžių Aukštaitijos tinklininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir laimėjo setą 25:16.

Trečiasis rungtynių setas vėl vyko permainingai. Panevėžio KKSC tinklininkų patirtis ir šaltakraujiškumas leido šį setą laimėti 25:21, kartu ir susitikimą 3:0.

Nugalėtojų komandai taškus pelnė Oskaras Rotomskis 10, Arnoldas Baukus ir Haroldas Navikas po 7, Lukas Mikalajūnas 5, Modestas Giedraitis 4, Paulius Kropas 1.

Deimantas Liubinas šiame mače atliko 28 rezultatyvius perdavimus. Rungtynėse taip pat žaidė komandos laisvieji gynėjai Donatas Matulionis ir Jurgis Mėlynis.

Po pergalės KKSC komandos treneris Gintautas Stanevičius džiaugėsi auklėtinių sėkme ir dėkojo sirgaliams:

„Labai džiugu, kad Panevėžio tinklinio sirgaliai yra taip išsiilgę tinklinio ir taip karštai palaiko mūsų miesto komandą. Nors ir žaidėme be naudingiausio mūsų komandos žaidėjo, tačiau vis tiek labai džiugu matyti vyrus taip norinčius iškovoti labai svarbią pergalę. Visos komandos vardu noriu padėkoti sirgaliams, taip audringai palaikiusiems mus šiame susitikime“, – po laimėto susitikimo kalbėjo komandos strategas.

Po šios pergalės turnyrinėje lentelėje panevėžiečiai pakilo laipteliu aukščiau ir dabar užima penktąją vietą tarp aštuonių Lietuvos vyrų tinklinio I lygos čempionate dalyvaujančių ekipų.

Kitas rungtynės KKSC komanda žais šį savaitgalį. Kovo 7 dieną panevėžiečiai vyks į Kauną ir bandys atsirevanšuoti vietos „Marito“ tinklininkams už lapkričio mėnesį patirtą nesėkmę namuose. O jau kitą dieną, kovo 8-ąją, KKSC savo aikštėje susitiks su dar nė karto šiame čempionate pralaimėjimo kartėlio nepatyrusia Vilniaus universiteto komanda.

Susitikimas tarp Panevėžio KKSC ir Vilniaus universiteto šį sekmadienį R. Sargūno sporto gimnazijos salėje (Liepų alėja 2) prasidės 13 valandą.

Galerija

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų