Užtikrinta pergalė Šiauliuose

„Optibet A lygoje“ pirmavęs „Panevėžys“ dar kiek labiau sutvirtino savo poziciją – šventė puikų laimėjimą svečiuose.

8-ojo turo mače Valdo Urbono treniruojama komanda 3:0 (2:0) nugalėjo antrą kartą pralaimėjusius FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Vos vieną įvartį iki šios akistatos praleidę šiauliečiai atliko pirmą pavojingesnį smūgį. Deividas Šešplaukis susikūrė sau erdvės, tačiau bandymas į tolimąjį vartų kampą buvo netikslus.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje „Panevėžys“ sugebėjo ryškiai perimti iniciatyvą – vis pastebimesnis buvo Elivelto. Būtent šis brazilas 30-ąją minutę taikliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Maža to, po 10 minučių po pakelto kampinio taikliu smūgiu galva pasižymėjo Nasko Milevas. Tai buvo pirmasis bulgaro įvartis naujame klube ir šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Po pertraukos čempionato lyderiai ir toliau demonstravo brandų žaidimą – 62-ąją minutę sėkmingai pakovojęs kamuolį į vartus nukreipė Ariagneris Smithas.