BNS nuotr.

Užfiksavo keliu skriejantį panevėžietį

Užfiksavo keliu skriejantį panevėžietį

Antradienį Kelių patrulių kuopos pareigūnai užfiksavo smarkiai greitį viršijusį panevėžietį.

Apie pusę vienuoliktos ryto Kėdainių rajone, kelyje Panevėžys-Aristava-Sitkūnai pareigūnai užfiksavo daugiau nei 50 km/val. greičio viršijimo atvejį. Dirbdami su nežymėtu automobiliu, Kauno pareigūnai pastebėjo gerokai greitį viršijusį automobilį „Audi A6 Avant“. Jo vairuotojas, panevėžietis, gimęs 1981 metais, važiavo 149 km/val. greičiu, kai leistinas greitis toje vietoje – 90 km/val.

Tą pačią dieną po pietų Jonavos rajone, kelyje Kaunas-Zarasai-Daugpilis taip pat užfiksuotas panašus greičio viršijimo atvejis. Šįkart Šiaulių rajono gyventojas, gimęs 1974 metais, automobiliu „BMW 730“ skriejo 131 km/val. greičiu. Toje vietoje leistinas greitis yra tik 70 km/val.

Vairuotojams surašyti protokolai. Už tokius pažeidimus jiems gresia bauda nuo 450 iki 550 eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 1 iki 6 mėnesių.

Pareigūnai perspėja, kad už tokius pažeidimus gresia ne tik nemenkos baudos ir teisės vairuoti atėmimas, bet ir smarkiai viršytas greitis turi didelės įtakos avarijoms. Statistiškai daugiausia eismo įvykių įvyksta dėl leistino greičio viršijimo.

Komentarai

  • Greitai lėksi – lėtai neš…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų