Panevėžio apskrities VPK nuotraukos

Už pagalbą ieškant dingusio vaiko – policijos padėkos

Už pagalbą ieškant dingusio vaiko – policijos padėkos

Dviems panevėžiečiams, padėjusiems surasti iš lopšelio-darželio išėjusį šešiametį, įteiktos policijos padėkos.

Panevėžio apskrities policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas padėkojo Kristinai Kaušylienei ir Povilui Jukoniui, atsiliepusiems į policijos prašymą padėti surasti dingusį berniuką.
„Ponios Kristinos atidumo dėka, berniukas buvo pastebėtas Panevėžio maršrutiniame autobuse, jau kitoje miesto pusėje, nei įsikūręs lopšelis-darželis. Bendruoju pagalbos telefonu pilietiška moteris informavo tarnybas ir parašė informaciją Panevėžio policijos internetiniame puslapyje prie pagalbos prašymo apie pastebėtą vaiką“, – teigiama policijos pranešime.
Pareigūnai sureagavo į gautą pranešimą ir operatyviai susisiekė su autobuso vairuotoju P. Jukoniu. Šis nedvejodamas priglaudė berniuką autobuso priekyje greta savęs, kad galėtų stebėti, kol atvyks policijos pareigūnai.
„Gavę pranešimą apie išėjusį mažametį, Panevėžio policijos pareigūnų gausios pajėgos kartu su kinologais išskubėjo į paieškas. Tik bendro susitelkimo ir visuomenės pagalbos dėka šiandiena džiaugiamės laiminga paieškos pabaiga. Panevėžio policija dėkinga kiekvienam Panevėžio gyventojui už pasidalintą žinutę, suteiktą informaciją ir geranoriškumą. Atskiras ačiū Kristinai ir Povilui“, – paskelbė Panevėžio policija.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų