DELFI nuotr.

Už mėginimą pasinaudoti svetimu Galimybių pasu – 5000 eurų bauda

Už mėginimą pasinaudoti svetimu Galimybių pasu – 5000 eurų bauda

Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl svetimo Galimybių paso panaudojimo kaltu pripažino 49-erių metų Uzbekistano Respublikos pilietį. Teismas jam skyrė 100 MGL (5000 eurų) baudą: per metus nuteistasis turės sumokėti galutinę 4800 eurų baudą, jo laikinajame sulaikyme išbūtas laikas įskaitytas kaip sumokėta 200 eurų dydžio bauda, pranešė prokuratūra.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas rugsėjo 15 d., kai užsienio valstybės pilietis pasinaudojo svetimu Galimybių pasu, norėdamas patekti į vieną sostinės prekybos centrą.

Pažeidimą nustatė parduotuvės apsaugos darbuotojas, kuriam įtarimų sukėlė tai, kad, užsienio piliečiui parodžius Galimybių paso „QR“ kodą, skanavimo prietaise buvo parodytas lietuviškas vardas ir pavardė.

Statybų bendrovėje dirbantis Uzbekistano pilietis paaiškino, kad svetimą dokumentą įgijo darbo vietoje – statybininkų vagonėlyje nufotografavęs darbų vadovui priklausantį Galimybių pasą.

Įvertinęs tai, kad ikiteisminio tyrimo metu vyras pripažino savo kaltę ir nuoširdžiai gailėjosi, Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras kreipėsi į teismą dėl proceso užbaigimo baudžiamuoju įsakymu, prašydamas pripažinti vilnietį kaltu bei skirti jam 100 MGL (5000 eurų) baudą.

Komentarai

  • Kokia nesąmonė. kai žmogų nužudo ar sužeidžia-tiek nekainuoja.

    • Atsakyti
  • durniu laivas spekit ar mokes isvaziuos namo ir kur jus ji rasit klounai

    • Atsakyti
  • O lietuvi kaip patikrins? Kiek buvau tai tik data patikrino

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų