Už iškuoptą sąvartyną pateiks sąskaitą

Už iškuoptą sąvartyną pateiks sąskaitą

Mobiliuoju sąvartynų automobilį pavertusio panevėžiečio neprisišaukusi į posėdį, Savivaldybė pati ryžosi iškuopti nosį iš tolo riečiantį jo turtą.

Įmonės „Panevėžio specialusis autotransportas“ šiukšliavežiai ketvirtadienį iš aikštelės ties Dariaus ir Girėno bei Klaipėdos gatvių sankirta surinkto aplink atliekų prigrūstą „Audi 80“ sukrautą mantą ir išvežė.

Savivaldybės Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjos Daivos Svirelienės teigimu, automobilio savininkui bus išsiųsta sąskaita už atliekų vežėjų paslaugas.

„Nagrinėdami administracinių teisės pažeidimų bylą nustatėme, kad bendro naudojimo teritorijoje suversti daiktai yra atliekos – apklausti žmonės, paliudijo, kad prie automobilio buvo nešamos šiukšlės iš konteinerių. Jas išvežęs „Panevėžio specialusis autotransportas“ Savivaldybei pateiks sąskaitą ir ji bus prijungta prie administracinės bylos – Savivaldybė vėliau išsireikalaus pinigus iš to žmogaus“, – teigė D. Svirelienė.

Kiek šis darbas kainavo, „Panevėžio specialusis autotransportas“ suskaičiuos atliekas nuvežęs į sąvartyną.

Su mantos savininku Savivaldybės atstovai buvo susitikę dar praėjusią savaitę, suradę jį toje pačioje aikštelėje prie atliekomis užgrūsto savo automobilio. Vyras pažadėjo susitvarkyti, tačiau paragintas pradėti nešti šiukšles į vos už kelių žingsnių stovinčius konteinerius, pasiteisino tam neturintis laiko, mat pietaujantis.

Visgi pažado atsikratyti dvokiančia manta panevėžietis neišpildė. Savivaldybei nepavyko su juo dar kartą pasimatyti – trečiadienį kviečiamas į posėdį taip ir neatvyko.

Nepaisant to, jam surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas ir gresia bauda nuo 140 iki 600 eurų.

Panevėžiečiai sąvartynu ant ratų skundžiasi jau daugiau nei pusmetį, mat panevėžietis visiems jau matytą „Audi 80“ palikdavo tai vienoje, tai kitoje miesto vietoje. Anksčiau jis yra tvirtinęs, jog kitiems kaip atliekos atrodantys daiktai, sugrūsti į automobilį ir netgi pritvirtinti ant jo stogo, išties yra reikalingi daiktai, kuriuos renka kaip labdarą vaikų globos namams.

Komentarai

  • O kodel nebaudziami daugebuciu namu gyventojai ,kurie prie konteineriu pila atliekas ir taip platina batcilas ir visokia haliera ,jai nepataikai i konteineri susimeskit ir susimokekit daugiau

    • Atsakyti
    • o sita zmogeli reikia gyditi o ne bausti.

  • Nu pagaliau! Tikrai šįkart verta dėkoti savivaldybei.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų