Trylikametė dviratininkė pakliuvo po automobilio ratais

Trylikametė dviratininkė pakliuvo po automobilio ratais

Trečiadienio rytą į Respublikinę Panevėžio ligoninę atvežti net du dviratininkai, nukentėję po susidūrimo su automobiliais.

Apie 7.35 val. Panevėžyje, Apynių g., važiuojamąja kelio dalimi dviračiu važiavusi trylikametė staigiai suko į kairę pusę ir buvo parblokšta važiuojančio automobilio „Ford Focus“. Laimė, mergaitė sužalota nesunkiai. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje jai nustatytas galvos ir kairiojo kelio sumušimas. Po apžiūros mergaitė išleista gydytis į namus. Deja, dviratininkė nevilkėjo nei šalmo, nei šviesą atspindinčios liemenės, nebuvo žibintų ir ant dviračio. Tiek dviratis, tiek ir automobilis apgadinti. Mergaitę partrenkusio automobilio 31-erių vairuotoja buvo blaivi.

Dar vienas dviratininkas nukentėjo Biržuose. Jo būklė gerokai sunkesnė. Vyras paguldytas į Respublikinės Panevėžio ligoninės Traumatologijos skyrių.

Pirminiais duomenimis, trečiadienį, apie 7.48 val., Biržuose, J. Basanavičiaus ir Vėjo gatvių sankryžoje 27-erių vyras, vairuodamas automobilį „Opel Astra“, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio dviratininko ir jį kliudė. Eismo įvykio metu nukentėjo 42-ejų dviratininkas. Jam nustatyti daugybiniai šonkaulių lūžimai, peties sąnario raktikaulio išnirimas.

Komentarai

  • Kaip rytais po rozyną važinėja mokinukai dviračiais į mokyklą tai yra tragedija. Kiekvieną rytą paleidusi prie mokyklos savuosius ta pačia apynių gatve važiuoju kaip per minų lauką. Dviračiais vidury gatvės, po kelią blaškosi. Pėsti eina lygiai taip pat, tiesiog nežinai kada šoks po ratais. Laukiu nesulaukiu kada pašals ir dviračiais bent jau nebevažinės. Jokio saugojimosi.

    • Suprantama, vaikai yra didelis trikdis ratuotųjų Rožyno gezų gyvenime. Gezų kultūroje vaikų ir pėsčiųjų reikia nekęsti. Pageidautina traiškyti, o jei nepavyksta – demonstruoti pyktį ir nepasitenkinimą. O nekyla idėja elgtis geranoriškai ir vairuoti atidžiai?

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų