M. GARUCKO nuotr.

Triukšmingiausią gimtadienio vakarą vainikavo fejerverkai (fotogalerija)

Triukšmingiausią gimtadienio vakarą vainikavo fejerverkai (fotogalerija)

 

Panevėžys jau trečią dieną švenčia 515-ąjį gimtadienį. Kulminacija tapęs šeštadienio vakaro koncertas į Aukštaitijos sostinę pritraukė tiek žmonių, kad, rodės, jog čia susirinko visa Lietuva.

Šiltas, jaukus vakaras ir pilnos gatvės klegesio: Vasario 16-osios kampe motociklus birbino “Iron X” klubo baikeriai, gretimose kavinėse kokteilius lankytojams vos spėjo plakti kavinukių barmenai, šiltu pyrago gabalėliu vaišintis kvietė už prekystalio vos betelpantys kepyklėlių darbuotojai.

Artėjant link miesto centro šurmylys didėjo ir vis garsiau ėmė sklisti Laisvės aikštėje vykusio šventinio koncerto garsai. Nuostabias melodijas panevėžiečiams ir jų svečiams dovanojo Panevėžio muzikinio teatro orkestras su solistais Laima Česlauskaite-Zamkauskiene ir Tomu Paviloniu, pristačiusiais programą “Valsų sukūry”. Iš karto po jų scenoje legendinio rokonrolo karaliaus Elvio Preslio dainas traukė dainininkas Martynas Kavaliauskas. Paskui jį į sceną lipo Mantas Jankavičius su praeito amžiaus garsiųjų “Qeen” hitais.

Koncertą iki galo stebėjo didžiulė minia žiūrovų. Nors ir susipaudę žmonės negalėjo stovėti ramiai ir rokenrolo bei roko ritmu trypčiojo bent jau vietoje.

“Tai mūsų jaunystė – tai Elvis Preslis”, – šypsojosi Romualdas iš Kauno. Ir nors Lietuvoje, anot jo, sovietmečiu nebuvo lengva gauti užsienietiškos muzikos, jaunimas susirasdavo būdų neatsilikti nuo pasaulietiškos mados.

Kalbintas vyras pasakojo į Panevėžį atvykęs aplankyti giminaičių. Šie pasiūlė pasilinksminti didžiausioje savo miesto šventėje – gimtadienyje. Smagi nuotaika ir nuo žmonių minios kiek ankštokas tapęs Panevėžys svečio nenuvylė, jis žadėjo eiti ir į sekmadienio dienos renginius.

Uždegančios muzikos garsais ir gražiu vakarau džiaugėsi ir Julita Tvarijonienė iš Panevėžio. Moteris su šeima atskubėjo  pažiūrėti koncerto, ryte lankėsi prekybininkų mugėje.

“Mažiau ar daugiau kiekvienais metais dalyvaujame miesto gimtadienyje. Labai ilgai užsibūti šiemet neleidžia mažylis. Metukų neturintį kūdikį išvargino ilgi pasilinksminimai, tad tuoj eisime namo”, – kalbėjo panevėžietė.

Padangę nuspalvino fejerverkai

Tačiau kantriausi sulaukė 23 valandos, kuomet gimtadienį švenčiančio Panevėžio padangę įvairiausiomis spalvomis nutvieskė įspūdingi fejerverkai. Juos palydėjo gausūs žiūrovų plojimai, švilpimai ir šypsenos.

Po tokios dovanos susirinkuseji skirstėsi labai palengva – niekur neskubėdami, mėgaudamiesi kiekviena šventės akimirką ir dėliodami jas į prisiminimų lentynėles apie 515-ąjį Panevėžio jubiliejų.

Galerija

Komentarai

  • Nebejuokinkit zmoniu….

  • leiskyt miegot !!!!!!!!

  • Dėkui už pasidalinimą gerų emocijų švente ! Puiki šventė, puikus Panevėžys !

    • Atsakyti
  • Panevezys!

  • ir vėl tie nusibodę fejerverkai ir… tos pačios dainos kaip vakar vakare..ir ta pati pana.. Pigu ir paprasta.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų