V. Bulaičio nuotr.

Triatlono atidarymas – triukšmingai ir su staigmenomis (papildyta)

Triatlono atidarymas – triukšmingai ir su staigmenomis (papildyta)

Penktadienio vakarą iškilmingai buvo atidaryta tris dienas truksianti sporto ir pramogų fiesta – jubiliejinis, jau 15-asis triatlonas. Organizatoriams pavyko užsakyti gerą orą, tad itin daug panevėžiečių atėjo palaikyti sportininkų.

Į „Cido“ arenos aikštelę triatlonininkus, kurių jau rytoj laukia svarbus startas, ant riaumiojančių plieninių žirgų atvežė baikeriai. Skambant kiekvienos šalies garsiausiems hitams, į sceną užlipo kaip niekad daug sportininkų – jubiliejinės Pasaulio dvigubo ultratriatlono taurės varžybos sutraukė rekordinį jų skaičių. Net 35 sportininkai dalyvaus asmeninėse varžybose, dar 9 – komandinėse. Panevėžyje startuos 44 atletai iš 20 šalių. Tarp jų ir du panevėžiečiai – Alina Ranceva ir komandinėse varžybose „Darnos“ klubui atstovaujantis Laurynas Urbšys. Tokio gausaus ultratriatlonininkų skaičiaus Panevėžyje niekada nėra buvę.

Į atidarymą atėjusių miestiečių laukė ir staigmena – paskutinę minutę paaiškėjo, kad prie gausaus būrio sportininkų nusprendė prisijungti ir dar viena mūsų kraštietė – tryliktąjį numerį gavusi Violeta Mičiulienė, geriau visiems žinoma kaip Stefutė. Pastaroji pažadėjo, kad įveiks visus sportininkus ir pasipuoš nugalėtojos vainiku bei medaliu.

Šventės organizatoriai triatlono dalyviams palinkėjo gero starto ir sėkmingo finišo, o žiūrovai juos išlydėjo garsiomis ovacijomis. Nuskambėjus Lietuvos himnui, Pasaulio dvigubo ultratriatlono taurės varžybos buvo oficialiai atidarytos.

Vakarą vainikavo folk roko grupės „Žalvarinis“ koncertas ir fejerverkų šou.

Galerija

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų