P. Židonio nuotr.

Anšlagas karantino išvakarėse – to Panevėžyje seniai nebuvo

Anšlagas karantino išvakarėse – to Panevėžyje seniai nebuvo

Jau nuo šiandien grožio salonai ir ne maisto prekių parduotuvės klientus pasitinka užrakintomis durimis.

Lėkdami į nuvažiuojantį traukinį, panevėžiečiai didžiuosius prekybos centrus ir kirpyklas bei grožio salonus pastarąsias dienas šturmavo pamiršę apie tokiose spūstyse gresiantį pavojų.

Nors sakoma, ko neprivalgei, to neprilaižysi, visgi per pastarąsias dvi dienas Panevėžio grožio salonai stengėsi įveikti kone dviejų savaičių užsakymus ir kai kurie paskutinius klientus išleisdavo prieš pat vidurnaktį.

Grožio studijos „Oranžinis stilius“ vadovė, stilistė Aušra Vitkuvienė šypsosi, kad jeigu jiems būtų leista dirbti ir po 24 valandos nakties, šviesos grožio salone tikriausiai nebūtų užgesusios iki ryto.

„Nepamenu, kad būtų tokie srautai kaip dabar, kai į dvi dienas tenka sutalpinti dviejų savaičių užsakymus“, – stebėjosi A. Vitkuvienė.

Grožio salono „Marmozel“ salonai pirmadienį ir antradienį dirbo iki dešimtos valandos vakaro.

Jo savininkė Ingrida Lipnickienė sako, kad visų dirbančiųjų grožio srityje nuotaikos pesimistinės. Vis daugiau grožio meistrų kalba apie tai, jog bandys persikvalifikuoti ir ieškoti kito darbo.

Per dvi pastarąsias dienas dar didesnis anšlagas buvo prekybos centruose, prekiaujančiuose ne maisto prekėmis. Kai kurie darbo laiką buvo prailginę net iki vidurnakčio. Panevėžiečiai masiškai nuo lentynų šlavė kalėdines dovanas, statybines ir apdailos medžiagas. Prekybos centre „Depo“ dirbanti panevėžietė pasakojo, kad pirmadienį kasos buvo uždarytos netgi kelios minutės po vidurnakčio. Paskutinis klientas apsipirkinėjo likus dešimčiai minučių iki 24 val.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 16 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų