Tinklininkai pradeda sezoną

Tinklininkai pradeda sezoną

Dėl koronaviruso pandemijos nutraukto praėjusio tinklinio sezono, reprezentacinė miesto tinklinio komanda rengiasi dar didesniems šio sezono iššūkiams. Šiemet tinklininkai ne tik kovos „Top Sport“ Lietuvos vyrų tinklinio I lygoje, bet ir mes iššūkį Lietuvos aukščiausios lygos komandoms LTF Didžiojoje taurėje.

Šiame tinklinio sezone išvysite pažįstamus žaidėjus. Komandai ir toliau vadovaus Panevėžio SC tinklinio treneris Gintautas Stanevičius. Ekipos kapitono pareigos ir vėl patikėtos Deimantui Liubinui, komandai atstovaus praėjusio sezono žaidėjai Arnoldas Baukus, Aurimas Gludkinas, Jurgis Mėlynis, Oskaras Rotomskis, Ovidijus Jarašūnas, Donatas Matulionis, Girius Plikionis, Benjaminas Klivickas, Haroldas Navikas, Jokūbas Šniauka, Justinas Krekenas, Lukas Mikalajūnas, Matas Navarskas, Modestas Giedraitis, Paulius Kropas.

Šiame sezone nematysime Aurimo Voiškos, Domanto Songailos, Martyno Buroko, Džiugo Jankevičiaus.

Komandą papildė 2019–2020 metų sezono Lietuvos jaunių (gim. 2003 m. ir jaunesni) rinktinės narys 16-metis 190 centimetrų ūgio puolėjas Aivaras Navickas ir 2020–2021 metų sezono Lietuvos jaunių (gim. 2005 m. ir jaunesni) rinktinės kandidatas 14-metis net 190 centimetrų ūgio žaidėjas Dovydas Jekimovas.

Prieš pradėdami lemiamas kovas mūsų miesto tinklininkai spalio 17 dieną sužaidė draugiškas rungtynes su reprezentacine Kauno komanda, dalyvaujančią ne tik LTF Didžiojoje taurėje, Lietuvos tinklinio čempionate, bet ir Lietuvos-Latvijos lygoje. Panevėžiečiai 1:4 (25:22 21:25 13:25 14:25 16:25) turėjo pripažinti kauniečių pranašumą.

Panevėžiečiams tai buvo tarsi šaltas dušas prieš laukiančią kovą. Spalio 24 dieną startuoja LTF vyrų tinklinio Didžioji taurė – panevėžiečiai priims labai gerai pažįstamus „Kelmės“ komandos tinklininkus.

LTF Didžiojoje taurėje rungtyniaujama vieno minuso sistema, kai pralaimėjusi komanda pasitraukia iš kovos dėl medalių ir čempionės titulo.

Rungtynės vyks spalio 24 dieną 13 valandą Raimundo Sargūno sporto gimnazijos salėje, Liepų al. 2. Kviečiame palaikyti savo miesto komandą labai svarbiose rungtynėse. Atsižvelkite į dabartinę situaciją Lietuvoje ir saugokite save bei kitus – stebėdami rungtynes dėvėkite apsauginę veido kaukę.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų