Panevėžio apylinkės teismas. P. Židonio nuotr.

Teisėjui grasinęs panevėžietis vėl stos prieš teismą

Teisėjui grasinęs panevėžietis vėl stos prieš teismą

Klaipėdos apylinkės teismas nagrinės baudžiamąją bylą dėl nepagarbos teismui ir viešosios tvarkos pažeidimo.
Byla iškelta panevėžiečiui, kuris teismui skelbiant nutartį, keikėsi, grasino teisėjui ir netgi metė į jį intensyvios priežiūros taikymui skirtą apykoję.

Kaip teigiama Klaipėdos apylinkės teismo pranešime, anksčiau teistas panevėžietis kaltinamas tuo, kad demonstravo nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką bei viešai veiksmu, žodžiu užgaulingai pažemino teisingumą vykdančius teismą ir teisėją dėl jų veiklos.
Kaltinamojo akto duomenimis, vyras 2023 m. rugsėjo 29-ąją, apie 15 val., Panevėžio apylinkės teismo posėdžių salėje skelbiant nuosprendį įžūliu, neleistinu, akivaizdžiai agresyviu ir moralės požiūriu nepriimtinu, aplinkinius šokiruojančiu elgesiu bei grasinimais demonstravo nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką, bei viešai veiksmu, žodžiu užgaulingai pažemino teisingumą vykdantį teismą bei Panevėžio apylinkės teismo teisėją.
Teisėsauga nurodo, kad kaltinamasis, šaukdamas ant nuosprendį skelbiančio teisėjo, necenzūriniais žodžiais, agresyviai elgdamasis nusiplėšė nuo kojos kardomąją priemonę – intensyvios priežiūros taikymui skirtą apykoję ir metė ją į teisėjo pusę. Apykojė atsitrenkusi į sieną sudužo. Tokiu būdu kaltinamasis padarė 225 eurų dydžio turtinę žalą ir tyčia sugadino svetimą turtą.

Komentarai

  • Nusipelnė tos pagarbos? Pažiurekit kaip bylos nagrinėjamos, ne pagal įstatymą o taip kaip kažkam reikia. Teisėjai dažnu atveju didesnį nusikaltėliai už teisiamąjį. Tegul dar džiaugiasi kad apykoje metė o ne granata.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų