Organizatorių nuotr.

Taurės varžybose iškovota antra vieta

Panevėžio motociklų klubo „Sema“ atstovai, sėkmingai pasirodę paskutiniame šalies taurės etape, galutinėje įskaitoje buvo antri.

Šalies motociklininkams intensyvus sezonas tęsiasi. Plungės rajone finišavo paskutinis Lietuvos taurės etapas, po jo paaiškėjo galutinės sportininkų vietos tiek asmeninėse, tiek komandinėse įskaitose.

Paskutiniame, penktajame, etape labai sėkmingai pasirodė Panevėžio motociklų klubo „Sema“ atstovai. Tarp dvidešimties varžybose dalyvavusių komandų mūsiškiai liko antri. Per penkis Lietuvos taurės etapus „Sema“ surinko 2732 taškus ir į priekį praleido tik varžybų nugalėtoja tapusią Utenos komandą „Racing School“, ši pelnė 3023 taškus. Trečioje vietoje liko Kelmės rajono „Sphagnum“ klubas – surinko 2543 taškus.

Prieš prasidedant penktajam etapui „Sema“ turėjo 2142 taškus ir buvo trečia, o „Sphagnum“ komanda buvo antra (2208 taškai). Plungės rajone panevėžiečiai važiavo įspūdingai, surinko 590 taškų ir aplenkė daugiau taškų turėjusius varžovus.

Puikius rezultatus panevėžiečiai pademonstravo ir asmeninėje įskaitoje.

Nuo pat pirmojo etapo lyderio poziciją užėmęs Ugnius Liulys MX85 klasėje surinko 222 taškus ir užtikrintai iškovojo pirmąją vietą. Toje pačioje klasėje važiavo dar trys panevėžiečiai. Jokūbas Skeberdis užėmė antrąją vietą (170), Matas Stepukas – šeštąją (106), o Nerūnas Lapėnas buvo vienuoliktas (69).

MX1 klasėje, surinkęs 157 taškus, panevėžietis Renaldas Pilinka liko antras – į priekį praleido nugalėtoju tapusį Domantą Jazdauską (222).

MX2 klasėje Sydas Gailiušis liko trečias (176). Jis vos vienu tašku nusileido antrąją vietą užėmusiam Evaldui Šukiui.

Ketvirtąsias vietas savo klasėse galutinėje įskaitoje užėmė Naidas Gailiušis (MX50), Ugnius Vyšniauskas (MX65), Donatas Ališauskas (Quad M) ir Jonas Pirtinas (MX2, pradedantieji) .

Moterų grupėje po kelerių metų pertraukos „Semos“ komanda vėl turėjo savo atstoves. Šį kartą varžybose dalyvavo net keturios panevėžietės. Moterų Quad klasėje Viktorija Repečkaitė tapo nugalėtoja (176 taškai), o Irma Ginkuvienė užėmė antrąją vietą (137). Moterų klasėje Izabelė Repečkaitė liko ketvirta, o Milda Veverskė – penkta.

Prie aukštos vietos prisidėjo ir kiti „Semos“ klubui atstovavę sportininkai.

„Semos“ klubo vadovas Almantas Stepukas teigė, kad šio sezono rezultatai kol kas džiugina. „Lietuvos taurės varžybose iškovota antra komandinė vieta yra puikus pasiekimas. Lietuvos čempionate „Sema“ kol kas yra trečia. Prizininkų gretose stengsimės išlikti iki pat varžybų finišo – liko dar trys etapai. Mūsų komanda viena iš jauniausių visoje šalyje. „Semos“ motociklininkai sparčiai tobulėja ir teikia vilčių“, – „Sekundei“ sakė A. Stepukas.

Šį savaitgalį Panevėžio motociklų kroso trasoje (J. Janonio g.) dvi dienas vyks Lietuvos motokroso čempionato ketvirtasis etapas. Šeštadienį ir sekmadienį varžybos prasidės tuo pačiu laiku – 12 valandą.