Siūlys dviem savaitėms stabdyti ugdymo procesą

Siūlys dviem savaitėms stabdyti ugdymo procesą

Švietimo ir mokslo ministras Algirdas Monkevičius dėl koronaviruso siūlys dviem savaitėms stabdyti ugdymo procesą.

„Matome, kad situacija yra grėsminga, mano pasiūlymas, atsižvelgiant į tą situaciją ir kitų šalių scenarijus, stabdyti dviem savaitėms nuo rytojaus“, – ketvirtadienį Seime susitikime su Liberalų sąjūdžio frakcija sakė A. Monkevičius.

Pasak ministro, sprendimą dėl to turi priimti Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centras, tikimasi, kad dėl to bus apsispręsta iki pietų.

Pasak A. Monkevičiaus, svarstoma, kad moksleiviai per artimiausias dvi savaites į mokyklą neitų atostogų sąskaita, o mokyklos per tą laiką pasiruoštų tęsti ugdymo procesą nuotoliniu būdu. Abiturientai iš karto pradėtų mokslą nuotoliniu būdu.

„Norime suvaldyti, kad nebūtų  panikos, yra darželiai, bendrojo ugdymo įstaigos, profesinės mokyklos, universitetai, visa tai turime surikiuoti taip, kad pirmiausia panaudotume atostogų metą, ir per tą atostogų laiką, kur jis yra, ne darželiai, bet bendrojo ugdymo sistema, galėtume pasiruošti nuotoliniam ugdymui“, – sakė ministras.

„Abiturientams visai kitas režimas, abiturientai iš karto toliau turės dirbti, ir jie turės nuotoliniu būdu tą daryti“, – pažymėjo A. Monkevičius.

 

Komentarai

  • Dvi savaites vaikai nesimokys. O kas toliau – dabar trys užsikrėtę, gal po dviejų savaičių padėtis pablogės – bus trisdešimt užsikrėtusių — tada jau ugdymo procesą kiek stabdys? Dviem mėnesiams?

    • manau reikia,nes turime pvz geru. jei nesiimsim apsaugos veiksmu bus kaip italijoje. be to kiek matome spauda gi lietuvaiciai visai nesuvokia viruso galimybiu

    • stabdys ir dviem menesiams ir pusmeciui, tai nenumatytas ekstremalus atvejis. Ar tau geriau jog tavo paties vaikai susirgu?? Nesuprantu tokiu besmegeniu. Gal tu vaziuok i italija slidinet ir nebegryzk….

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų