P. Židonio nuotr.

Švietimo įstaigose – atsisveikinimo nuotaikos

Švietimo įstaigose – atsisveikinimo nuotaikos

Visų Panevėžio mokyklų pastatų priežiūrą dar šįmet planuojama patikėti privačiai saugos tarnybai. Joms, kaip prieš metus darželiams, teks atsisveikinti su naktiniais sargais.

Tokių pareigybių panaikinimas ugdymo įstaigose – tik numatomo reorganizacijos pradžia. Neseniai jose atliktas auditas atskleidė, kad kai kuriose  ūkio reikalais rūpinasi per daug darbuotojų.

Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius teigė, kad darbo grupė jau balandžio pradžioje administracijos direktoriui turėtų pateikti konkrečius siūlymus, kaip optimizuoti darbą švietimo įstaigose. Svarstoma apie kai kurių paslaugų centralizuotą pirkimą, tarp jų – ir buhalterinių.

„Kalbame apie visas švietimo įstaigas. Tikslas yra ne atleisti darbuotojus, o optimizuoti darbą, pasidaryti tam tikrą tvarką. Ypač ikimokyklinėse įstaigose yra atvejų, kur kyla abejonių dėl vienos ar kitos pareigybės reikalingumo“, – teigė K. Armonavičius.

Visą straipsnį skaitykite sausio 28 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Jau buvo centralizuota švietimo įstaigų buhalterija. Teko decentralizuoti. Dabar vėl ant to paties grėblio „išminčiai“ lipa. Žmonės nukentės, bet kas jiems tie žmonės, tik rinkėjai…Mat bedarbiams pašalpas moka sodra, ne miesto biudžetas.

  • Tokia savijauta, kad Lietuvos politinė valdžia vaikų ir jaunimo švietimo atsisakys ir pagal viešuosius pirkimus perduos Lenkijai, gal Latvijai, o gal ir Rusijai. Juk mūsų mokyklų mažėja ….kaip ir mūsų…

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų