P. Židonio nuotr.

Šventinėmis dienomis Laisvės aikštėje bus apribotas judėjimas

Šventinėmis dienomis Laisvės aikštėje bus apribotas judėjimas

Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje buvo priimtas sprendimas apriboti gyventojų judėjimą Laisvės aikštėje gruodžio 31–sausio 1 d.

„Dėl sergamumo koronaviruso infekcija Panevėžyje priėmėme sprendimus, kurie riboja judėjimą centrinėje miesto aikštėje. Labai skatiname panevėžiečius neplanuoti nebūtinų išvykų ir Naujuosius pasitikti saugiai – savo namuose su šeimomis“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Ypač dideli žmonių srautai centrinėje miesto dalyje fiksuojami pasitinkant Naujuosius, tad nuspręsta jų išvakarėse – gruodžio 31 d. vakare, aptverti Laisvės aikštę, ribojant galimybę į ją patekti ir būriuotis. Panevėžiečiams, gyvenantiems Laisvės a., bus leidžiama praeiti pro užtvaras, pateikus teisėtumą gyventi centrinėje miesto dalyje įrodančius dokumentus.

Šiemet šventinis laikotarpis kitoks, todėl panevėžiečiams siūloma alternatyva – specialiai sukurtas virtualus 3D turas, leisiantis pasigrožėti kalėdine miesto egle ir šventiškai pasipuošusia Laisvės aikšte, neišeinant iš namų. Nuorodą į 3D turą galite rasti www.panevezys.lt arba Savivaldybės „Facebook“ paskyroje.

Gruodžio 31 d. miestiečiai taip pat raginami nesibūriuoti ir kitose miesto viešosiose erdvėse bei daugiabučių kiemuose, mieste patruliuos policijos pareigūnai ir tikrins, ar gyventojai laikosi karantino reikalavimų. Už taisyklių nepaisymą grės baudos – nuo 500 iki 1500 Eur.

Iki 2021 m. sausio 3 d. 24 val. ribojamas žmonių keliavimas į ir iš Panevėžio miesto. Judėjimo kontrolė vyksta nuolat, tik skirtingu intensyvumu, ypač savaitgaliais ir švenčių dienoms, t. y. gruodžio 31 d. nuo 13 val. iki sausio 3 d. 21 val. Policijos pareigūnai prašo gyventojų vykti į kitą savivaldybę tik dėl labai rimtų priežasčių, o esant galimybei, atidėti nebūtinas keliones.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų