Šventės neišlaidaujant – „Tele2“ kompiuteriai nuo 11 Eur

Šventės neišlaidaujant – „Tele2“ kompiuteriai nuo 11 Eur

Gruodis daugeliui siejasi ne tik su didžiausių šeimos švenčių laukimu, užbaigiamais darbais, bet ir išlaidomis dovanoms. Nepaisant to, šie metai gali būti išlydėti kitaip, neištuštėjusiomis piniginėmis – dabar „Tele2“ salonuose bei internetinėje parduotuvėje nešiojamus kompiuterius, planšetes ir žaidimų konsoles galima įsigyti itin geromis sąlygomis.

„Norėjome, kad per šias šventes mūsų klientai galėtų daugiau laiko skirti laikui su šeima ar kitoms malonioms smulkmenoms, o ne rūpesčiams dėl pirkinių ir ypač – išlaidų. Todėl kruopščiai paruošėme geriausius pasiūlymus dovanoms įsigyti“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ prekybos vadovė.

Geriausia dovana – kompiuteris

Artimuosius ketinantys nustebinti nauju nešiojamu kompiuteriu, šiuo metu gali rinktis iš daugybės kalėdinių pasiūlymų. Vienas jų – „Lenovo V110-15AP“: sudarius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 115 Eur pradinę įmoką, jis kainuos vos 11Eur/mėn. (kaina be sutarties – 449 Eur).

Pageidaujantiems sutaupyti dar daugiau, siūlomas „Lenovo Yoga 520“. Šis lankstusis kompiuteris, pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 175 Eur pradinę įmoką, tekainuos 20 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 799 Eur).

Svajojantys apie stilinguosius „Apple“, gali rinktis lengvąjį „Apple MacBook Air“, kuris sudarius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 298 Eur pradinę įmoką kainuos tik 28 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 1129 Eur).

Jei vien tik kompiuterio maža – rinktis galima ir iš dvigubų pasiūlymų. Pavyzdžiui, įsigijus nešiojamąjį kompiuterį „Lenovo Y520“, „Lenovo Y“ žaidimų ausinės su mikrofonu, kurių vertė yra 63,99 Eur  – kainuos vos 1 ct! Pasiūlymas galioja mokant visą sumą iš karto (999 Eur) arba su bet kuriuo namų interneto planu: pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus pradinę 279 Eur įmoką, kompiuteris mėnesiui kainuos vos 30 Eur.

Už 1 ct šiuo metu galima gauti ir išorinį – net 1 TB talpos – kietąjį diską, kurio vertė yra 77,99 Eur. Šis pasiūlymas galioja įsigyjant kompiuterį „ASUS X541UA“ ir mokant visą sumą iš karto (655 Eur) arba pasirašius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo interneto namams planu. Tokiu atveju, pradinė įmoka bus 199 Eur, o kompiuteris kainuos tik 19 Eur/mėn.

Patogiam knygų skaitymui ir naršymui – planšetė

Besižvalgantys planšečių gali rinktis iš itin viliojančių „Lenovo“ ir „Apple“ pasiūlymų. Pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus pradinę 99 Eur įmoką, planšetė „Yoga Book YB1-X90L“ tekainuos 19 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 629 Eur). Su tokios pat trukmės sutartimi, tik sumokėjus 183 Eur pradinę įmoką, „Apple iPad 9.7“ kainuos vos 16 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 649 Eur).

„Planšetės, kaip ir telefonai, lengvai pritaikomi mokantis, dirbant, keliaujant ar tiesiog naršant internete. Pastebime, kad vis daugiau klientų renkasi jas skaitymui – įsidiegus specialias programėles, planšetės gali būti naudojamos kaip knygų skaityklės“, – sako V. Burnickienė.

Žaidimų aistruoliams – „Xbox“

Žaidimų gerbėjams šiais metais taip pat bus ką padėti po eglute. Pavyzdžiui, pažangiausias „Xbox“ žaidimų kompiuteris „Xbox One S“, kuriame iš karto yra įdiegtas ir populiarusis žaidimas „Minecraft“, sudarius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 49 Eur pradinę įmoką, tekainuos 10 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 299 Eur).

Jei žaidėjus labiausiai domina futbolas, jie turėtų itin nudžiugti išpakavę konsolę „PlayStation 4 SLIM“ su žaidimu FIFA 2018. Tokia dovana, pasirašius 24 mėn. sutartį ir sumokėjus 127 pradinę įmoką, kainuos tik 13 Eur/mėn. (kaina be sutarties – 479,99 Eur).

Dovanos namams – internetas

Pasirodo, kad Kalėdos gali trukti net pusmetį! Įsigijus nurodytus kompiuterius, planšetes ar „XBOX“ žaidimų konsolę su namų interneto planu ir mokant jų kainą dalimis per 24 mėn. bei sudarant 24 mėn. sutartį – 6 mėnesius už internetą nereikės mokėti nė cento! Ši akcija galioja namų internetą užsisakius internetu, o visų pasiūlymų laikas, įrenginių ir dovanų skaičius – riboti.

Daugiau akcijų ir pasiūlymų rasite „Tele2“ svetainėje www.tele2.lt/kaledos.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų