Švedijoje pavogtas transporto priemones surado Panevėžyje

Švedijoje pavogtas transporto priemones surado Panevėžyje

Net dvi brangios, specifinės transporto priemonės, pavogtos užsienyje, aptiktos Panevėžyje.

Kaip praneša Panevėžio policija, antradienį Panevėžyje, Ėriškių gatvėje, surastas ekskavatorius, o Elektronikos gatvėje – krautuvas. Jie abu pavogti Švedijoje.
Policija pradėjo tyrimą dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

Komentarai

 • Po sovietmečio lietuviai ėmė pirmauti visur. Tarpukaryje Lietuvos kaime durų nerakindavo. Kabliuku duris užkabindavo ar šluota duris užremdavo. Dabar broliai lietuviai eskavatorius ir buldozerius Skandinavijoje vagia. Greit ir garvežių (šilumvežių) parsivarys ar kokį keltą bei garlaivį persiplukdys.

  • Nemeluok, mes kaime duru nerakindavom ir neksbindavom iki kokiu 1990 metu, o atgavus nepriklsusomybe ir prasidejo tie plesimai ir vagystes!

   • Atsakyti
   • Tam NNAA. Berneli, aš gi rašiau apie tarpukarį, o taip buvo. O kai atėjo sovietai tai visko išmokė: ir vogti, ir gerti ,ir meluoti. Tai tu nemeluok, kad nerakindavai. Nors galėjo būti, – nerakindavai, nes nebuvo ką vogti bendrabutyje. O jei nebūtų mūsų okupavę ir primetę savo „kultūrą“, būtų dorai žmonės ir gyvenę. Juk dabartinės vagystės, keikimasis, tai sovietinio gyvenimo pasėka. Gėlytės žydėjo sovietmetyje, o dabar sėklytės krenta. Jei būtumei daugiau pasimokęs, tą suprastumei, bet… dabar tave tik urovnilovkos nostalgija ima

 • Jau 30 metų,kai sovietmetis baigėsi.O plėšikauja jaunuoliai,kurie sovietmečio nematę.Jie nežino,kas yra darbas,pareiga.Bet jie žino kas yra pašalpa,bedarbio išmoka,kas yra „navaras“ ir visi kiti lengvi pinigai.Tai mūsų visų bėda.Ir nereikia versti bėdos ten,kurios jau seniai nėra.

 • Kontrabanda irgi vagyste is valstybes.

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų