Svečiai buvo stipresni (foto galerija)

Šiandien FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato aštuntojo turo rungtynes namuose žaidė su „Kauno Žalgiriu“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 0:2 (0:0).

Susitikimą abi komandos pradėjo be didesnės žvalgybos. Mačo pradžioje aikštėje esantys futbolininkai buvo itin aktyvus, o veiksmas greitai keldavosi nuo vienos komandos vartų prie kitos.

11-ąją rungtynių minutę šeimininkai surengė pavojingą išpuolį, bet Rafaelio Floro smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia „Kauno Žalgirio“ vartų virpsto.

Nors žaidimas vyko aukšta sparta, itin pavojingų momentų komandoms sukurti nepavyko, o abiejų ekipų vartininkai iki pertraukos darbo turėjo nedaug. Po apylygio žaidimo pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pasiekta. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Antorojo kėlinio pradžioje teritorinę persvarą turėjo kauniečiai, bet šeimininkai sumaniai gynėsi ir, pasitaikius progai, rengė kontratakas.

65-ąją susitikimo minutę krito įvartis į šeimininkų vartus. Po pakelto kampinio galva kamuolį į vartus nukreipė veteranas Linas Pilibaitis. Po įmušto įvarčio aikštėje ir toliau aktyvesni buvo kauniečiai. Sykį savo komandą išgelbėjo vartininkas Rafaelis Broetto, o kartą svečių žaidėjas smūgiavo šalia „Panevėžio“ vartų.

Jau per teisėjo pridėtą laiką „Kauno Žalgiris“ įmušė dar vieną įvartį ir šventė pergalę rezultatu 2:0.

Susitikimą su „Bangos“ futbolininkais panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Justinas Januševskis, Hugo Figueredo, Matheusas Bissi, Ernestas Veliulis (80 min. Kotaro Amemiya), Tautvydas Eliošius (80 min. Edenilsonas Bergonsi), Paulius Janušauskas , Sebastianas Vasquezas (69 min. Eimantas Abramavičius), Ignas Kružikas (67 min. Jorge Elias).

Artimiausias A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais liepos 11 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su Vilniaus „Riteriais“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.