Suskubo gelbėti sparnuočio

Suskubo gelbėti sparnuočio

Panevėžyje – neįprastas įvykis. Ugniagesiai, dažniausiai besirūpinantys žmonių gyvybėmis, šiandien sureagavo į kvietimą padėti kamine įstrigusiam paukštukui.

Nelaimėlį pastebėjusi panevėžietė kreipėsi į Panevėžio gyvūnų globos draugiją. Jos vadovė Rūta Liberienė suskubo skambinti ugniagesiams gelbėtojams.

Moterį nustebino ne tik gelbėtojų operatyvumas – ugniagesiai pažadėjo į įvykio vietą atvykti per artimiausias 12-15 minučių, bet ir tai, kad šie sureagavo į ganėtinai neįprastą prašymą.

„Tai, kad gelbėtojai atvyko – stebuklas. Tokie atvejai itin reti“, – stebėjosi Panevėžio gyvūnų globos draugijos vadovė.

Kalbintas gaisrinės budėtojas plačiau situacijos pakomentuoti negalėjo, tačiau teigė, jog toks atvejis, kai gaisrininkai važiuoja gelbėti gyvosios gamtos atstovų, iš tiesų nėra eilinis.

Tiesa, į įvykio vietą atvykusiems gaisrininkams sparnuočio rasti nepavyko. R. Liberienė negalėjo patvirtinti, ar paukštukas žuvo, ar jam pavyko išsivaduoti iš kamino.

Nors Panevėžio ugniagesiai sparnuočius gelbėja retai, tačiau tokių situacijų pasitaiko. Prieš metus, rugpjūčio 1-ąją, gelbėtojai skubėjo į Panevėžio „Grauduvos“ ritualinių paslaugų įmonę. Į didžiąją salę įskridusi kregždė įsitaisė palubėje ir plasnodama sparnais barstė betono gabaliukus ant pašarvoto žmogaus kūno.

Ir tąkart paukščio pagauti nepavyko – spėjama, jog jis išskrido pro atviras duris.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų